Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ house water pump ] mecz 602 produkty.
Maszyna do czyszczenia Elektryczny silnik indukcyjny 7,5 kW HS132S2-4 z wałem drążonym
| Wyjście: | 7,5 kW/10 KM |
|---|---|
| Polak: | 4 |
| Kierunek obrotu: | Zgodnie ze wskazówkami zegara |
Trójfazowy silnik indukcyjny serii MS MS132S2-2 7,5 kW / 10 KM Drut miedziany
| Imię: | Silnik IE2 |
|---|---|
| Wyjście: | 7,5 kW/10 KM |
| Napięcie: | 230/400V/60Hz |
Wysokość ≤1000m 3-fazowy silnik indukcyjny o stopniu ochrony IP44
| Stopień ochrony: | IP23/IP44/IP54 |
|---|---|
| Metoda chłodzenia: | IC411 |
| Klasa izolacji: | F/H |
Wysokiej niezawodności 3-fazowy silnik indukcyjny do maszyn przemysłowych
| Power Source: | Electric |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -15 ℃-40℃ |
| Performance: | High Reliability |
Kondensator z jednofazowym silnikiem indukcyjnym z łożyskiem C U NSK i zakresem prędkości od 1400 do 2800 obrotów na minutę dla maszyn
| Mounting Type: | Foot Mounted / Flange Mounted |
|---|---|
| Flange Size: | B3 |
| Efficiency: | Up To 85% |
Rozmiar ramy 112 Silnik z otworem pustym zawierający izolację klasy F i wydajność 85 Idealny do instrumentów laboratoryjnych
| Housing: | Die Cast Aluminum |
|---|---|
| Current: | 8.8A |
| Application: | High Pressure Pump |
Aluminiowy trójfazowy silnik indukcyjny o mocy 2,2 kW i mocy 3 KM MS100L1-4
| Nazwa produktu: | 3-fazowy silnik indukcyjny |
|---|---|
| Wniosek: | Prowadzenie |
| Moc: | 2,2 kW/3 KM |
2 biegunowym silnikiem osobowym wysokiej wydajności IP55 klasa ochrony 8.8A prąd w zastosowaniach przemysłowych
| Zastosowanie: | Myjnia wysokociśnieniowa |
|---|---|
| Zakres prędkości: | 500-3600 obr / min |
| certyfikaty: | CE, CCC, ISO9001 |
Włączenie łożysk rolkowych silnika indukcyjnego 3 fazy IP55
| Flange Size: | B35 |
|---|---|
| Winding: | Aluminium Or Copper |
| Material: | Aluminum Housing |
Kondensator działający silnikiem AC 4-polarnym silnikiem jednopasowym przeznaczonym do ciągłej pracy w zastosowaniach przemysłowych
| Mounting Type: | Foot Mounted / Flange Mounted |
|---|---|
| Flange Size: | B3 |
| Enclosure Type: | TEFC (Totally Enclosed Fan Cooled) / Open Drip Proof |

