Fuan Zhongzhi Pump Co., Ltd.

  • Chiny Fuan Zhongzhi Pump Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Fuan Zhongzhi Pump Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Fuan Zhongzhi Pump Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Fuan Zhongzhi Pump Co., Ltd. profil firmy
Rynek Główny Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności Producent, Eksporter
marki ZOZHI
Ilość pracowników 100~150
Coroczne wyprzedaże 10000000-15000000
Rok założenia 2006
pc Export 90% - 100%

Wprowadzenie

Założona w 2006 roku, Fuan zhongzhi pompy Co, Ltd zarejestrowane znak towarowy "ZOZHI" jest zmodernizowane prywatne przedsiębiorstwo z badań naukowych, produkcji, sprzedaży i usługi.specjalizujący się w produkcji różnego rodzaju pomp, takie jak obwodowe, odśrodkowe, odrzutowe, głębokie studnie, pompy ściekowe itp., Wysokiej wydajności silnik AC i generator wysokoprężny.

 

Silnik Zhongzhimogą być stosowane do ogólnej jazdy, takich jak urządzenia gospodarstwa domowego, pompy, wentylatory i liczniki rejestracyjne itp.

 

Pompa Zhongzhijest szeroko stosowany w nawadnianiu ogrodów, wzmacniacza rurociągów, pompowania płytkich i głębokich studni, wzmacniacza wieży wodociągowej, wzmacniacza wody z kranu, nawadniania szklarni warzywnych i odwadniania akwakultury itp.

 

Generator Zhongzhiw pełni stosowane w systemach komunikacyjnych, centrach danych, górnictwie, energetyce, drogach, firmach inżynierskich, systemach finansowych, hotelach, kolei, wojsku, lotniskach, budynkach komercyjnych, szpitalach,fabrykiNasza produkcja zestawów generatorów stała się największą liczbą hoteli,budynki i przedsiębiorstwa przemysłowe i górnicze zasilania zapasowego.

 

Produkty Zhongzhi były popularne w ponad 70 krajach Europy, Ameryki, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowo-Wschodniej i innych.

 

W oparciu o hasło "Solidarność, eksploracja, uczciwość, wiara" staramy się stać się światowym liderem w dostarczaniu kompleksowych i niezawodnych rozwiązań, aby uczynić świat lepszym miejscem do życia.

Historia


2006-2011

Założona i dorastająca, dostarcza tradycyjne pompy wody, agregat silnikowy, alternator i diesel.

2011-2015

Skoncentruj się na doświadczeniach użytkowników, rozpocznij niezależne prace badawczo-rozwojowe, opracuj projekt standaryzacji, udoskonalaj metody produkcji.

2016-2018

Opracuj inteligentną pompę wody dla gospodarstw domowych.

... ...

W przyszłości opracuj bardziej inteligentne produkty i włącz się w nową dziedzinę, zachowując innowacyjność.

Usługa

1) Jakość zawsze stoi pierwsza "a" Uczciwość "to nasza koncepcja.

2) bezpośrednio sprzedaż fabryki

3) Szybka reakcja w ciągu 2-8 godzin, szybkość odpowiedzi powyżej 92%

4) 24 godziny na telefon jest dostępny, prosimy o kontakt z nami.

5) Wszystkie towary produkowane przez nas, zapewniamy kompleksowe usługi z zakresu projektowania, drukowania i przetwarzania. Nasi klienci mogą przygotować projekt według Państwa życzenia i przygotować próbki, a także radzimy jak zrobić produkty zgodnie z cenami docelowymi klientów.

Nasz zespół

 
Fabryka pompy, silnika, alternatora i agregatu prądotwórczego
Dodaj: No.155 Shangcun Qingxiyang Industry Zone, Fuan City, Fujian, Chiny
Tel : +86 0593 6532656 Faks: +86 0593 6373933
E-mail: sales@zz-pump.com
Zostaw wiadomość