Fuan Zhongzhi Pump Co., Ltd.

  • Chiny Fuan Zhongzhi Pump Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Fuan Zhongzhi Pump Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Fuan Zhongzhi Pump Co., Ltd. profil firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter
marki: ZOZHI
Ilość pracowników: 100~150
Coroczne wyprzedaże: 10000000-15000000
Rok założenia: 2006
pc Export: 90% - 100%

Wprowadzenie

Założona w 2006 r. Pompa Fuan Zhongzhi Co. Ltd zarejestrowała znak towarowy „ZOZHI” jako zmodernizowane przedsiębiorstwo prywatne z badaniami naukowymi, produkcją, sprzedażą i serwisem. specjalizuje się w produkcji różnych typów pomp, takich jak pompy peryferyjne, odśrodkowe, strumieniowe, głębokie, pompy ściekowe itp., silnik AC o wysokiej wydajności i generator diesla.

Pompa Zhongzhi jest szeroko stosowana w nawadnianiu ogrodów, wzmacniaczy rurociągów, pompowaniu płytkich i głębokich studni, wzmacniaczy wieży ciśnień, wzmacniaczy wody z kranu, szklarni warzyw i drenażu akwakultury itp.

Silnik Zhongzhi może być używany do ogólnej jazdy, np. Urządzenia gospodarstwa domowego, pomp, wentylatorów i rejestratorów itp.

Generator Zhongzhi w pełni stosuje się do systemów komunikacyjnych, centrów danych, górnictwa, energetyki, autostrad, firm inżynieryjnych, systemów finansowych, hoteli, kolei, wojska, lotnisk, budynków komercyjnych, szpitali, fabryk itp., A także partnerów strategicznych w celu ustanowienia globalnego serwisu system. Nasza produkcja zespołów prądotwórczych stała się największą liczbą hoteli, budynków oraz przedsiębiorstw przemysłowych i wydobywczych zasilania awaryjnego.

Produkty Zhongzhi były popularne w ponad 70 krajach w Europie, Ameryce, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Azji Południowo-Wschodniej i innych.

Motywowani naszym hasłem „Solidarność, eksploracja, uczciwość, wiara”, staramy się zostać światowym liderem w dostarczaniu kompleksowych i niezawodnych rozwiązań, aby uczynić ten świat lepszym miejscem do życia.

Historia


2006-2011

Założona i dorastająca, dostarcza tradycyjne pompy wody, agregat silnikowy, alternator i diesel.

2011-2015

Skoncentruj się na doświadczeniach użytkowników, rozpocznij niezależne prace badawczo-rozwojowe, opracuj projekt standaryzacji, udoskonalaj metody produkcji.

2016-2018

Opracuj inteligentną pompę wody dla gospodarstw domowych.

... ...

W przyszłości opracuj bardziej inteligentne produkty i włącz się w nową dziedzinę, zachowując innowacyjność.

Usługa

1) Jakość zawsze stoi pierwsza "a" Uczciwość "to nasza koncepcja.

2) bezpośrednio sprzedaż fabryki

3) Szybka reakcja w ciągu 2-8 godzin, szybkość odpowiedzi powyżej 92%

4) 24 godziny na telefon jest dostępny, prosimy o kontakt z nami.

5) Wszystkie towary produkowane przez nas, zapewniamy kompleksowe usługi z zakresu projektowania, drukowania i przetwarzania. Nasi klienci mogą przygotować projekt według Państwa życzenia i przygotować próbki, a także radzimy jak zrobić produkty zgodnie z cenami docelowymi klientów.

Nasz zespół

 
Fabryka pompy, silnika, alternatora i agregatu prądotwórczego
Dodaj: No.155 Shangcun Qingxiyang Industry Zone, Fuan City, Fujian, Chiny
Tel : +86 0593 6532656 Faks: +86 0593 6373933
E-mail: sales@zz-pump.com
Zostaw wiadomość