Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ house water pump ] mecz 602 produkty.
Asynchroniczny silnik z wałem drążonym 0,25 kW-18,5 kW do myjni samochodowej / czystej maszyny
| Wyjście: | 0,25 kW-18,5 kW |
|---|---|
| Polak: | 2,4,6 |
| Kierunek obrotu: | Zgodnie ze wskazówkami zegara |
10HP 132S2-4 Trójfazowy silnik indukcyjny 7,5 kW 400 V 60 Hz dla maszyny czyszczącej
| Wyjście: | 7,5 kW/10 KM |
|---|---|
| Wniosek: | Pompa wysokiego ciśnienia |
| Napięcie/częstotliwość: | 400V/60Hz |
Ciężarowa stacjonarna jednostronna asynchroniczna silnik indukcyjny silnika 4 biegunowy
| Nazwa produktu: | Jednofazowy silnik indukcyjny |
|---|---|
| Wniosek: | Ogólna jazda |
| Wyjście: | 0,33 KM / 0,25 kW |
100L3-4 4KW 5,5HP Silnik z wałem drążonym do urządzeń do czyszczenia pod wysokim ciśnieniem
| Wyjście: | 4KW/5,5KM |
|---|---|
| Polak: | 4 |
| Kierunek obrotu: | Zgodnie ze wskazówkami zegara |
Wysokowydajny silnik bezszczotkowy z wałem drążonym Niska strata mocy 5,5 kW / 7,5 KM
| Wyjście: | 5,5 kW / 7,5 KM |
|---|---|
| Wniosek: | Pompa wysokiego ciśnienia |
| Napięcie/częstotliwość: | 400V/60Hz |
Asynchroniczny jednofazowy silnik indukcyjny ML Podwójny kondensator ISO
| Nazwa produktu: | Jednofazowy silnik indukcyjny |
|---|---|
| Wyjście: | 3kW |
| Polak: | 2 |
Jednofazowy silnik indukcyjny kondensatora rozruchu / pracy 3kw 4hp do płaskiej frezarki
| Nazwa produktu: | Jednofazowy silnik indukcyjny |
|---|---|
| Wniosek: | Maszyna do spłaszczania młyna |
| Wyjście: | 3KW/4KM |
Jednofazowy asynchroniczny silnik elektryczny 3 kW 4HP 100% drut miedziany Norma IEC
| Nazwa produktu: | Jednofazowy silnik indukcyjny |
|---|---|
| Wniosek: | Maszyna do spłaszczania młyna |
| Wyjście: | 3KW/4KM |
Silnik MS IE2, trójfazowy asynchroniczny silnik elektryczny 7,5 kW do ogólnego napędu
| Imię: | Silnik IE2 |
|---|---|
| Wyjście: | 7,5 kW/10 KM |
| Napięcie: | 230/400V/60Hz |
MY801-2 IC411 Silnik indukcyjny AC z kondensatorem chłodzącym
| Nazwa produktu: | Jednofazowy silnik indukcyjny |
|---|---|
| Wniosek: | Ogólna jazda |
| Wyjście: | 1 KM / 7,5 kW |

