Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ house water pump ] mecz 596 produkty.
Niski poziom hałasu 6p / 900 obr./min Silnik trójfazowy 5,5 kW IE3
| Nazwa produktu: | Silnik IE3 |
|---|---|
| Wniosek: | Prowadzenie |
| Moc: | 5,5 kW / 7,5 KM |
Kondensator Start IP54 0,75 kW Jednofazowy silnik indukcyjny IE2
| Model: | ML802-4 |
|---|---|
| Moc: | 0,75 kW |
| Napięcie: | 220V |
MS802-4 4-biegunowy aluminiowy trójfazowy silnik 0,75 kW, IP55
| Nazwa produktu: | 3-fazowy silnik indukcyjny |
|---|---|
| Wniosek: | Prowadzenie |
| Moc: | 0,75 kW |
IP44 Trójfazowy silnik elektryczny 0,75 kW TEFC Klatka wiewiórki
| Nazwa produktu: | 3-fazowy silnik indukcyjny |
|---|---|
| Wniosek: | Prowadzenie |
| Moc: | 0,75 kW |
5.5KW 4HP Trzyfazowy silnik indukcyjny elektryczny Węzeł męski 380V AC Volta 50Hz wodoodporny 5KW Moc znamionowa do maszyny czyszczącej
| Prędkość asynchroniczna: | 900 obr./min |
|---|---|
| Klasa izolacji: | F |
| Załącznik: | IP55 |
High Pressure 3kw 4hp Car Washer Cleaning Machine 24mm Hollow Shaft 50Hz Frequency Three-Phase Waterproof Protect Feature
| Prędkość asynchroniczna: | 1450 obr./min |
|---|---|
| Klasa izolacji: | F |
| Załącznik: | IP55 |
Silnik trójfazowy z wałem drążonym 5,5 kW, częstotliwość 50 Hz, 1500 obr./min, certyfikaty bezpieczeństwa, do czyszczenia i środowisk zagrożonych wybuchem
| Prędkość asynchroniczna: | 1450 obr./min |
|---|---|
| Klasa izolacji: | F |
| Załącznik: | IP55 |
5.5KW Three-Phase Hollow Shaft Motor 50Hz Frequency 1500RPM Rated For High Pressure Washer
| Prędkość asynchroniczna: | 1450 obr./min |
|---|---|
| Klasa izolacji: | F |
| Załącznik: | IP55 |
Sprzątacz wysokiego ciśnienia 5.5kw 7.5hp Sprzątacz do mycia samochodów 24mm Szef pusty 50Hz Częstotliwość Trójfazowy wodoodporny ochrona
| Prędkość asynchroniczna: | 1450 obr./min |
|---|---|
| Klasa izolacji: | F |
| Załącznik: | IP55 |
ICO9001 Metoda chłodzenia 2.2kw Motor Foot Mounted Flange Mounted Trwały silnik elektryczny przeznaczony do ciężkich zastosowań przemysłowych
| Bearing Brand: | C&U/NSK |
|---|---|
| Housing: | Aluminium |
| Current: | 18.5 |

