Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ house water pump ] mecz 566 produkty.
Wysokociśnieniowy silnik elektryczny Pompa wodna Domowe źródło wody z darmowymi prezentami Maski na twarz
| Nazwa przedmiotu: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Moc: | 0,55 kW / 0,75 KM |
| Maksymalny przepływ: | 180 l/min |
Aluminum Housing Electric Motor Water Pump 3 Phase 0.12kw 0.16hp 1400rpm 230/400v
| Moc: | 0,12 kW |
|---|---|
| Wniosek: | Maszyna przemysłowa |
| Napięcie: | 230/400V |
Vortex Rolnicza pompa wodna 1,5hp / 1,1kw Jedna faza z obudową silnika odlewanego
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Wyjście: | 1,5 KM / 1,1 kW |
Elektryczne pompy wodne do domów, Pompa wodna wenecka dla hotelu przy 0,75 hP
| Przedmiot: | Wirowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Moc: | 0,75 KM / 0,55 kW |
DO UŻYTKU DOMOWEGO MAŁA POMPA WODY NAPĘDZANA SILNIKIEM ELEKTRYCZNYM SERIA DKM ROCZNA GWARANCJA
| Wyjście: | 2,0 KM / 15 kW |
|---|---|
| Przepływ maks: | 540 l/min |
| Głowa maks: | 23 mln |
Pompa wodna silnika elektrycznego o niskim poziomie hałasu 0,37 kW 0,5 KM Trójfazowy montaż kołnierzowy MS712-4
| Moc: | 0,37 kW |
|---|---|
| Wniosek: | Maszyna przemysłowa |
| Gwarancja: | Rok |
QB Vortex Water Peripheral Water Pump 2850RPM Speed For Agriculature / House
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 1,0 KM / 0,75 kW |
Precyzyjna obudowa silnika odlewanego Elektroniczna pompa wodna 1HP / 0.75KW Seria TPS
| Produkty: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Moc: | 1KM / 0,75KW |
Seria TPS Domowa pompa wodna Precyzyjne odlewane obudowy silnika 1P / 0,75KW
| Nazwa towaru: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Moc: | 1KM / 0,75KW |
Scm2 Pompy wodne z napędem elektrycznym do domów Przemysłowe pompy odśrodkowe
| Wyjście: | 3KM/2,2KW |
|---|---|
| Maksymalny przepływ: | 150 l/min |
| Maks. głowa: | 65M |

