Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ house water pump ] mecz 551 produkty.
Elektryczna pompa wirowa Vortex Wirnik mosiężny 90 L / min Przepływ dla domu
| Teoria: | Pompa wodna Vortex |
|---|---|
| Struktura: | Pompa jednostopniowa |
| Moc: | 1,5 KM / 1,1 kW |
Obwodowa pompa odśrodkowa z wirnikiem PM Series Obudowa aluminiowa z silnikiem 50 M głowicy
| Przedmiot: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Stosowanie: | Woda |
| Moc: | 0,75 KM / 0,55 kW |
Peryferyjna pompa wodna serii IDB, pompa silnika elektrycznego IDB-35 IDB-40 IDB-50 IDB-60
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 0,55-1,5 kW |
0.25-0.75kw Pompa wodna Vortex High Speed DB-125 DB-370 DB-550 DB-750 9M Ssania
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 0,25-0,75 kW |
Peryferyjna pompa wodna o mocy 0,4-2,2 KM Seria KF Vortex Typ 2850 obr./min Prędkość ZOZHI
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 0,4-2,2 KM |
Peryferyjna pompa wodna 0,75 kW / 1 KM DB-750A z powłoką elektroforetyczną typu wirowego
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 1KM |
Peryferyjne pompy wodne Micro Vortex PM-50 0,55 kW / 0,75 HP 12 miesięcy gwarancji
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 0,55 kW |
1HP 0,75KW Pompa elektryczna z silnikiem elektrycznym 1,5DKM-20 Do zaopatrzenia w wodę do użytku domowego
| Nazwa przedmiotu: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Moc: | 1 / 0,75 |
| Maksymalny przepływ: | 240 l/min |
2HP Elektryczne Wysokociśnieniowe Pompy Wodne Żeliwo Korpus / nawadnianie Pompy wodne
| Nazwa produktu: | Automatyczna pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Wyjście: | 2KM / 1,5KW |
1.5HP Krajowa pompa wodna silnika elektrycznego z głowicą ssącą o ciśnieniu 10 bar
| Nazwa produktu: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Wyjście: | 1,5 KM / 1,1 kW |

