Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ house water pump ] mecz 588 produkty.
4 Liczba biegunów 3 fazowy silnik indukcyjny 2P 4P 6P 8P Zgodnie z wymaganiami zapewnia moment startowy i płynną kontrolę prędkości
| Flange Size: | B35 |
|---|---|
| Cooling Method: | TEFC (Totally Enclosed Fan Cooled) |
| Insulation Class: | Class F Or Class H |
20m 3 fazy silnik indukcyjny moc znamionowa 1.1KW 1.5HP Wydajność IE2 IE3 IE4 Nadaje się do taśm transportowych i narzędzi maszynowych
| Housing: | Cast Iron |
|---|---|
| Pole: | 4 |
| Phase: | 3 Phase |
Elektryczny silnik momentu obrotowego z wałem drążonym 1400 obr./min
| Nazwa produktu: | Silnik z wałem drążonym |
|---|---|
| Napięcie: | 230/400V |
| Faza: | Trójfazowy |
IP55 Motor osłonowy o pojemności 13,8 amperów Idealny do sprzętu robotycznego oferujący solidną i stałą moc wyjściową
| Noise Level: | ≤75dB |
|---|---|
| Weight: | 1.5 Kg |
| Enclosure: | IP55 |
Cicha praca Silnik z wałem drążonym 132M2-4 11KW 15HP Klasa ochrony IP54 / IP55
| Polak: | 4 |
|---|---|
| Kierunek obrotu: | Zgodnie ze wskazówkami zegara |
| Łożysko silnika:: | C&U (SKF do wyboru) |
400V / 50HZ Ciśnienie hydrauliczne silnika z wałem drążonym 112M1-4 7,5HP 5,5KW 4-biegunowy
| wyjście: | 5,5 kW/7,5 KM |
|---|---|
| Polak: | 4 |
| Kierunek obrotu: | Zgodnie ze wskazówkami zegara |
3-fazowy silnik z wałem drążonym Średnica wału 24 mm do elektrycznej myjki ciśnieniowej
| Nazwa produktu: | Silnik z wałem drążonym |
|---|---|
| Aplikacja: | Myjnia wysokociśnieniowa |
| Wyjście: | 5,5 kW / 7,5 KM |
Ampere 138 Motor osobowy wykonany do zastosowań w robotice
| Weight: | 1.5 Kg |
|---|---|
| Protection: | IP55 Or IP65 |
| Protection Class: | IP55 |
Fany 3-fazowy silnik indukcyjny Wydajność 0,09 kW 0,12 KM napięcie znamionowe 220V 380V 440V 550V 660V Idealne do ciężkich operacji
| Head: | 20m |
|---|---|
| Output: | 0.09KW/0.12HP |
| Insulation Class: | Class F Or Class H |
Silnik indukcyjny trójfazowy o częstotliwości znamionowej 50Hz 60Hz, przeznaczony do pracy na wysokości nieprzekraczającej 1000m nad poziomem morza, z izolacją klasy F i H
| Protect Feature: | Totally Enclosed |
|---|---|
| Winding: | Aluminium Or Copper |
| Protection Rating: | IP54 / IP55 |

