Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ house water pump ] mecz 588 produkty.
Silnik z wałem drążonym o niskim poziomie wibracji 112L-4 7Kw Obrót zgodnie z ruchem wskazówek zegara dla czystej maszyny
| Wyjście: | 15KW/20HP |
|---|---|
| Kierunek obrotu: | Zgodnie ze wskazówkami zegara |
| Łożysko silnika:: | C&U (SKF do wyboru) |
ODP Obudowa Typ 3 Faza silnik indukcyjny Flanca zamontowana IEC 60034-1 Standardowy silnik elektryczny o wydajności dla przemysłu
| Out Put: | 7.5HP/5.5KW |
|---|---|
| Motor Type: | Induction |
| Head: | 20m |
15KW 20HP Silnik z wałem drążonym Materiał aluminium 160M1-4 Do maszyny wysokociśnieniowej
| Wyjście: | 15KW/20HP |
|---|---|
| Polak: | 4 |
| Kierunek obrotu: | Zgodnie ze wskazówkami zegara |
Silnik elektryczny 2,2 kW 3HP z wałem drążonym HS100L2-4 Do myjek wysokociśnieniowych
| Nazwa produktu: | Silnik z wałem drążonym |
|---|---|
| Wniosek: | Myjki ciśnieniowe |
| Wyjście: | 2,2 kW/3 KM |
4-biegunowy silnik z wałem drążonym 7,5 KM 5,5 kW 24 mm 1400 obr./min 400 V 3 fazy Faza B3 Instalacja
| Nazwa produktu: | Silnik z wałem drążonym |
|---|---|
| Napięcie: | 230/400V |
| FAZA: | TRÓJFAZOWY |
Silnik z wałem drążonym 220 V / 380 V 5,5 kW 7,5 KM 1400 obr./min
| Nazwa produktu: | Silnik z wałem drążonym |
|---|---|
| Napięcie: | 230/400V |
| FAZA: | TRÓJFAZOWY |
IP54 silnik osobowy z wnętrzem pustym o kompaktowej konstrukcji i dużej gęstości momentu obrotowego odpowiedni do sprzętu wspierającego ziemię w przestrzeni powietrznej
| Operatingtemperature: | -20°C To 80°C |
|---|---|
| Shaftdiameter: | 20 Mm |
| Shafttype: | Hollow Shaft |
IP54 IP55 Silnik elektryczny z wałem drążonym 112M1-4 7,5HP 5,5KW 4 bieguny 1400 obr./min 400 V / 40 Hz
| Wyjście: | 5,5 kW / 7,5 KM |
|---|---|
| Polak: | 4 |
| Kierunek obrotu: | Zgodnie ze wskazówkami zegara |
1,5KW 2HP Silnik hydrauliczny z silnikiem indukcyjnym 90L1-4 Do czyszczenia maszyny
| Polak: | 4 |
|---|---|
| Kierunek obrotu: | Zgodnie ze wskazówkami zegara |
| Łożysko silnika:: | C&U (SKF do wyboru) |
Jednofazowy silnik indukcyjny z kondensatorem MY Klasa izolacji 2,2 kW / 3 KM
| Nazwa produktu: | Jednofazowy silnik indukcyjny |
|---|---|
| Wniosek: | Ogólna jazda |
| Wyjście: | 2,2 kW/3 KM |

