Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ house water pump ] mecz 602 produkty.
HS90L1-4 3-fazowy silnik z wałem drążonym AC 2 KM 1,5 kW do poręcznej myjki ciśnieniowej
| Nazwa produktu: | Silnik z wałem drążonym |
|---|---|
| Aplikacja: | Myjnia wysokociśnieniowa |
| Wyjście: | 1,5 kW/2 KM |
Silnik trójfazowy z wałem drążonym 7,5 kW 10 KM z częstotliwością 60 Hz do mycia wysokociśnieniowego
| Prędkość asynchroniczna: | 1450 obr./min |
|---|---|
| Klasa izolacji: | F |
| Załącznik: | IP55 |
2800RPM Jednofazowy kondensator kondensatora Silnik IEC Standard do jazdy
| Nazwa produktu: | Jednofazowy silnik indukcyjny |
|---|---|
| Wniosek: | Napędowy |
| Wyjście: | 0,16 KM / 0,125 kW |
Jednofazowy silnik indukcyjny 5,5 kW 11,8 KM Y2-132S-4 Żeliwo
| Ocena wyjściowa: | 5,5 kW / 11,8 KM |
|---|---|
| Liczba słupów: | 4 |
| Załącznik: | IC411 |
Jednofazowy silnik elektryczny IP54 3KW 100% drut miedziany 50Hz z przełącznikiem odśrodkowym
| Wniosek: | Ogólna jazda |
|---|---|
| Wyjście: | 3kW |
| Polak: | 2 |
Chłodzony wentylatorem 4-biegunowy 3-fazowy silnik indukcyjny 220 V 380 V 440 V Y2 Do przenośnika taśmowego
| Nazwa produktu: | 3-fazowy silnik indukcyjny |
|---|---|
| Wniosek: | Napędowy |
| Moc: | 5,5 kW / 7,5 KM |
Chłodzenie wentylatora Aluminiowy asynchroniczny silnik elektryczny Jednofazowy standard IEC
| Nazwa produktu: | Jednofazowy silnik indukcyjny |
|---|---|
| Wniosek: | Ogólna jazda |
| Wyjście: | 0,16 KM / 0,125 kW |
Silnik elektryczny 380 V 0,37 kW 0,5 KM 3-fazowy MS712-4
| Nazwa produktu: | 3-fazowy silnik indukcyjny |
|---|---|
| Wniosek: | Prowadzenie |
| Moc: | 0,37 kW / 0,5 KM |
Kondensator silnika indukcyjnego ze stopu aluminium o mocy 1,5 kW 2 KM i stopniu ochrony IP44
| Model: | MY90L-4 |
|---|---|
| Moc: | 1,5 kW/2 KM |
| Napięcie: | 220V |

