Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ house water pump ] mecz 602 produkty.
30HP 22KW AC Electric Induction Motors 24mm Hollow Shaft 1000rpm Three-Phase 50Hz Frequency 380V AC Aluminium 60Hz Enclosed
| Szczegóły pakowania: | Obudowa CTNS/fornir |
|---|---|
| Czas dostawy: | 14 dni pracy |
| Zasady płatności: | T/t, l/c |
7.5Hp 5.5Kw 6-Pole Waterproof 900Rpm 380V Aluminium Enclosed Asynchronous Motor Three-Phase 50Hz/60Hz 400V Electric Motor
| Prędkość asynchroniczna: | 900 obr./min |
|---|---|
| Klasa izolacji: | F |
| Załącznik: | IP55 |
Silnik indukcyjny trójfazowy 0,75 KM 0,55 kW 1500 obr./min. z mocowaniem B14 do sprężarki powietrza, silnik prądu przemiennego
| Prędkość asynchroniczna: | 1500 rpm |
|---|---|
| Klasa izolacji: | F |
| Załącznik: | IP55 |
Okrągły kołnierz Jednofazowy silnik indukcyjny 1,5 Hp 110v 60hz działający kondensator
| Nazwa produktu: | Jednofazowy silnik indukcyjny |
|---|---|
| Wniosek: | Pompa basenowa |
| Wyjście: | 1,5 KM / 1,1 kW |
Całkowicie zamknięty 3-fazowy silnik indukcyjny 0,75 kW 1HP 1400RPM 50 / 60HZ MS802-4
| Rodzaj: | Silnik asynchroniczny |
|---|---|
| Faza: | Trójfazowy |
| Częstotliwość: | 50/60Hz |
1kw 1400 obr./min Trójfazowy aluminiowy wał silnika 14 mm 50 / 60HZ MS90S-4
| Rodzaj: | Silnik asynchroniczny |
|---|---|
| Faza: | Trójfazowy |
| Częstotliwość: | 50/60Hz |
B35 Wielkość kołnierza 3 fazy Prędkość silnika indukcyjnego od 750 do 3600 obrotów na minutę Nadaje się do warunków wilgotności do 90 procent
| Humidity: | ≤90% |
|---|---|
| Rotation: | CW And CCW |
| Material: | Aluminum Housing |
Silnik jednofazowy z wałem drążonym o stopniu ochrony IP55, z wałem drążonym o średnicy Φ24mm, zaprojektowany do przenoszenia napędu
| Cooling Method: | FAN Cooling |
|---|---|
| Asynchronous Speed: | 1450RPM |
| Ampere: | 1.6 |
24mm wał asynchroniczny silnik indukcyjny AR Interpump do myjek ciśnieniowych
| Napięcie: | 220-380V |
|---|---|
| Kierunek obrotu: | Zgodnie ze wskazówkami zegara |
| Efektywność:: | IE2 |
Łożyska kulkowe 3 fazy silnika indukcyjnego Rozmiar flanszy B35 zoptymalizowany do obsługi dużych obciążeń i stabilnej wydajności mechanicznej
| Flange Size: | B35 |
|---|---|
| Humidity: | ≤90% |
| Insulation Class: | Class F / Class H |

