Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ house water pump ] mecz 602 produkty.
IE2 15HP 11KW AC Electric Induction Motors with 24mm Hollow Shaft 1000rpm Three-Phase 50Hz Frequency 380V 415V AC Aluminium 60Hz
| Szczegóły pakowania: | Obudowa CTNS/fornir |
|---|---|
| Czas dostawy: | 14 dni pracy |
| Zasady płatności: | T/t, l/c |
Silnik indukcyjny trójfazowy S1 do pracy ciągłej 2,2 kW 3 KM Moc znamionowa Kondensator pracy Odpowiedni do przemysłowych systemów silnikowych
| Rated Power: | 2.2KW 3HP |
|---|---|
| Rated Voltage: | 230/400 V |
| Motor Bearing: | C&U (SKF For Choice) |
Wytrzymały trójfazowy silnik indukcyjny 112M2-2 5,5 kW / 7,5 KM do myjni samochodowych
| Wyjście: | 5,5 kW / 7,5 KM |
|---|---|
| Polak: | 2 |
| Kierunek obrotu: | Zgodnie ze wskazówkami zegara |
Rozmiar kołnierza B35, 3-fazowy silnik indukcyjny, odpowiedni do różnych zastosowań przemysłowych, napięcie AC 220 V 380 V 440 V, trwały
| Number Of Poles: | 4 |
|---|---|
| Application: | Industrial Machinery, Pumps, Compressors, Conveyors |
| Housing Material: | Cast Iron |
Silnik indukcyjny jednofazowy 5,5 KM 4 kW 220 V 1500 obr./min do sprężarki powietrza przemysłowego, praca ciągła 1 rok
| Produkcja: | 5,5 KM / 4KW |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | 40°C |
| Prędkość: | 1500 obr./min |
Metoda chłodzenia TEFC 3-fazowy silnik indukcyjny Moc wyjściowa 0,09 kW 0,12 KM Zaprojektowany do wspierania wydajności sprzętu przemysłowego
| Color: | Customizable |
|---|---|
| Application: | Industrial Pumps, Fans, Compressors, Conveyors |
| Frequency: | 50 Hz / 60 Hz |
Silnik z otworem wgłębionym 4KW 5.5HP B3 87/61 Otwor z otworem wgłębionym 24mm IP55 Ochrona 1400 obr./min Trzy fazy 380V Do oczyszczarek ciśnieniowych i pralni
| Szczegóły pakowania: | Obudowa CTNS/fornir |
|---|---|
| Czas dostawy: | 14 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T/T, L/C |
Silnik indukcyjny jednofazowy z chłodzeniem ICO9001, z częstotliwością znamionową 50 Hz/60 Hz i łożyskiem C U NSK do urządzeń
| Mounting Type: | Foot Mounted / Flange Mounted |
|---|---|
| Flange Size: | B3 |
| Number Of Poles: | 4 |
230V 50hz jednofazowy silnik elektryczny 0,75kW do silników basenowych / spa
| Nazwa produktu: | Jednofazowy silnik indukcyjny |
|---|---|
| Wniosek: | Pompa basenowa |
| Wyjście: | 1KM/0.75KW |
ZOZHI 5.5kw 6 biegunowy 3-fazowy motor do pralki ciśnieniowej klasy przemysłowej
| Szczegóły pakowania: | Obudowa CTNS/fornir |
|---|---|
| Czas dostawy: | 14 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T/T, L/C |

