Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ house water pump ] mecz 602 produkty.
IE2 MS90S-4 0,18-7,5 kW Trójfazowy asynchroniczny silnik prądu przemiennego
| Rodzaj: | Silnik asynchroniczny |
|---|---|
| Faza: | trójfazowy |
| Napięcie: | 380V |
5.5hp 4kw 50hz 1420rpm 380v Silnik elektryczny 100L3-4 Włókno osobowe puste 5kw Nominowany trójfazowy asynchroniczny silnik indukcyjny AC
| napięcie: | 110V/220V |
|---|---|
| Łożysko: | C&U |
| Władza: | 5,5 KM/4 kW |
380V 410V 220V Trójfazowy silnik asynchroniczny IE2 Wodoodporna aluminiowa powłoka
| Typ: | Silnik asynchroniczny |
|---|---|
| Faza: | Trójfazowy |
| Napięcie: | 400 V |
Aluminiowe silniki asynchroniczne o mocy 0,55 kW i 0,75 KM z kondensatorem
| Model: | MY801-4 |
|---|---|
| Wyjście: | 0,55 kW / 0,75 KM |
| Nazwa produktu: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
10HP 7,5kw Aluminiowy trójfazowy silnik elektryczny prądu przemiennego 380V 50Hz IE2 IE3 Wydajność
| Rodzaj: | Silnik asynchroniczny |
|---|---|
| Faza: | Trójfazowy |
| Napięcie: | 380V |
Zastosowano skrzynkę zaciskową silnika indukcyjnego z tworzywa sztucznego o dużej wytrzymałości pojedynczego kondensatora
| Nazwa przedmiotu: | Skrzynka zaciskowa |
|---|---|
| Materiał: | Plastikowy |
| Podanie: | Pompa wodna |
1-fazowy silnik elektryczny do basenów MYT MYT712-2 0,75 kW 1HP Odporny na szkodniki
| Nazwa produktu: | Silnik pompy basenowej |
|---|---|
| Wyjście: | 0,75 kW/1 KM |
| Polak: | 2 |
Dwubiegunowy jednofazowy silnik asynchroniczny z serii MYT 0,75 kW 1HP Chłodzenie wentylatora w obudowie
| Nazwa produktu: | Silnik pompy basenowej |
|---|---|
| Wyjście: | 0,75 kW/1 KM |
| Polak: | 2 |
Aluminiowy jednofazowy silnik indukcyjny 1.1KW 1,5HP Kondensator pracujący z wysoką niezawodnością
| Nazwa produktu: | Silnik pompy basenowej |
|---|---|
| Wniosek: | Pompa basenowa |
| Wyjście: | 1,5 KM / 1,1 kW |
5,5 kW elektryczny silnik z wałem drążonym aluminium 112M2-4 do myjni wysokociśnieniowej
| Wyjście: | 5,5 kW / 7,5 KM |
|---|---|
| Wniosek: | Pompa hydrauliczna |
| Napięcie/częstotliwość: | 400V/60Hz |

