Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ house water pump ] mecz 602 produkty.
ZOZHI Jednofazowy silnik indukcyjny kondensator aluminiowy pracujący dla pompy basenowej 1,5kW 2 Hp
| Nazwa produktu: | Jednofazowy silnik indukcyjny |
|---|---|
| Wniosek: | Pompa basenowa |
| Wyjście: | 2KM/1,5KW |
IE2 Standardowy trójfazowy indukcyjny silnik z wałem drążonym 8,5 kW do pompy ciśnieniowej
| Nazwa produktu: | Silnik z wałem drążonym |
|---|---|
| Wniosek: | Pompa wysokiego ciśnienia |
| Wyjście: | 8,5 kW |
Obudowa żeliwna 3-fazowy silnik indukcyjny, 30 kW 40 KM elektryczny silnik prądu przemiennego Y2-200L-4
| Nazwa produktu: | 3-fazowy silnik indukcyjny |
|---|---|
| Wniosek: | Maszyna do mielenia kaszy kukurydzianej |
| Moc: | 30KW |
Asynchroniczny silnik indukcyjny jednofazowy MY Series My801-2 2800 Rpm dla pompy
| Nazwa produktu: | Jednofazowy silnik indukcyjny |
|---|---|
| Wniosek: | Ogólna jazda |
| Wyjście: | 1 KM / 7,5 kW |
Aluminiowy trójfazowy silnik indukcyjny w obudowie, silnik elektryczny 160M1-4 do samochodu 15KW
| Wyjście: | 15KW/20HP |
|---|---|
| Polak: | 4 |
| Kierunek obrotu: | Zgodnie ze wskazówkami zegara |
Trójfazowy silnik elektryczny z asynchroniczną obudową A1 z silnikiem trójfazowym 1,5KW
| Imię: | Silnik IE2 |
|---|---|
| Wyjście: | 1,5/2 |
| Napięcie: | 380 V 50 Hz Niskie napięcie |
Jednofazowy silnik asynchroniczny prądu przemiennego z obudową żeliwną do klimatyzatora
| Funkcja ochrony: | Całkowicie zamknięty |
|---|---|
| KOD HS: | 8501 4000 00 |
| Wyjście: | 4KM/3KW |
Ie2 Series IE2 Motor Trójfazowa asynchroniczna indukcja IE2-MS100L1-4 Obudowa aluminiowa
| Imię: | Silnik IE2 |
|---|---|
| Wyjście: | 2,2 kW |
| Napięcie: | 400 V 60 Hz Niskie napięcie |
Elektryczny trójfazowy asynchroniczny silnik 380 V IE2 Wysokowydajna aluminiowa obudowa
| Imię: | Silnik IE2 |
|---|---|
| Wyjście: | 4KW/5,5KM |
| Napięcie: | 230/400V/60Hz |
Silnik indukcyjny 3-fazowy MS Series MS IE2 / IE3 CE z aluminiową obudową
| Imię: | Silnik IE2 |
|---|---|
| Wyjście: | 7,5 kW/10 KM |
| Napięcie: | 230/400V/60Hz |

