Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ house water pump ] mecz 602 produkty.
MS Series Electric Asynchronous Motor 4 Pole IEC Standard Aluminum Housing
| Wyjście: | 0,75 kW/1 KM |
|---|---|
| Polak: | 4 |
| Łożysko silnika:: | C&U (SKF do wyboru) |
3-fazowy silnik asynchroniczny IEC MS 1400RPM 3000RPM Aluminiowa obudowa
| Imię: | Silnik IE2 |
|---|---|
| Wyjście: | 7,5 kW/10 KM |
| Napięcie: | 230/400V/60Hz |
Systemy myjące Silnik elektryczny z wałem drążonym 132M1-4 9,5 kW 12,5 KM do pompy NMT
| Wyjście: | 7,5 kW/10 KM |
|---|---|
| Polak: | 4 |
| Kierunek obrotu: | Zgodnie ze wskazówkami zegara |
Aluminiowa obudowa IP55 Klasa F Silnik elektryczny z wałem drążonym 132S2-4 7,5 kW 10 KM do myjni samochodowej
| Wyjście: | 7,5 kW/10 KM |
|---|---|
| Polak: | 4 |
| Kierunek obrotu: | Zgodnie ze wskazówkami zegara |
Aluminiowa obudowa Jednofazowy silnik elektryczny z wałem drążonym 4 bieguny 711-4 0,25 kW
| Nazwa produktu: | Silnik z wałem drążonym |
|---|---|
| Wniosek: | Maszyna do czyszczenia |
| Wyjście: | 0,25 kW / 0,25 KM |
Silnik z odlewanego aluminium z pustym wałem, rozmiar ramy 112, natężenie 15,3 A, odpowiedni do produkcji
| Manufactured Origin: | Made In China |
|---|---|
| Current: | 8.8A |
| Housing: | Die Cast Aluminum |
Dobre odprowadzanie ciepła Silnik elektryczny z wałem drążonym 160M1-4 15KW 20HP do pompy ciśnieniowej
| Wyjście: | 7,5 kW/10 KM |
|---|---|
| Polak: | 4 |
| Kierunek obrotu: | Zgodnie ze wskazówkami zegara |
Silnik 11KW 15HP z wałem drążonym 132M2-4 Do wysokociśnieniowej pompy myjącej
| Polak: | 4 |
|---|---|
| Kierunek obrotu: | Zgodnie ze wskazówkami zegara |
| Łożysko silnika:: | C&U (SKF do wyboru) |
Średnica 24 Silnik elektryczny z wałem drążonym 1450 obr / min 5,5 kW 7,5 KM do pompy ciśnieniowej
| Wyjście: | 5,5 kW / 7,5 KM |
|---|---|
| Polak: | 4 |
| Kierunek obrotu: | Zgodnie ze wskazówkami zegara |
Wodaodporny silnik indukcyjny o wysokiej wydajności 4 kW trójfazowy do oczyszczania wody
| Stopień ochrony: | IP23/IP44/IP54 |
|---|---|
| Efektywność: | ≥IE2 |
| Znamionowa moc wyjściowa: | 0,12 kW-315 kW |

