Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ house water pump ] mecz 602 produkty.
Jednofazowy silnik indukcyjny miedziany 2800 obr / min 1,5 kW MYT711-2
| Wniosek: | Pompa basenowa |
|---|---|
| Napięcie: | 220V |
| Moc: | 0,55 kW / 0,75 KM |
3kw 4kw 5,5kw 7,5kw silnik z wałem drążonym z powłoką aluminiową do myjki wysokociśnieniowej
| Nazwa produktu: | Silnik z wałem drążonym |
|---|---|
| Aplikacja: | Myjka ciśnieniowa |
| Zakres mocy: | 1,1 kW ~ 22 kW |
15kw silnik elektryczny z wałem drążonym do myjki wysokociśnieniowej
| Nazwa produktu: | Silnik z wałem drążonym |
|---|---|
| Moc: | 5,5 kW / 7,5 KM |
| Wał: | 24MM |
Myjka samochodowa Silnik z wałem drążonym 5,5 kW 1400 obr./min 7,5 KM Uzwojenie miedziane
| Nazwa produktu: | Silnik z wałem drążonym |
|---|---|
| Moc: | 5,5 kW / 7,5 KM |
| Wał: | 24MM |
MS IP44 7,5 KM 5 KM 1,5 KM 1,1 kW Trójfazowy silnik elektryczny
| Nazwa produktu: | 3-fazowy silnik indukcyjny |
|---|---|
| Wniosek: | Prowadzenie |
| Moc: | 1,1 kW / 1,5 KM |
B35 Kołnierz 1,1 kW Aluminiowy silnik elektryczny 1,5 KM ze skrzyniami biegów
| Nazwa produktu: | 3-fazowy silnik indukcyjny |
|---|---|
| Wniosek: | Prowadzenie |
| Moc: | 1,1 kW / 1,5 KM |
Asynchroniczny silnik indukcyjny 3 fazowy 2800RPM MS801-2 0,75KW 1HP
| Nazwa produktu: | 3-fazowy silnik indukcyjny |
|---|---|
| Wniosek: | Prowadzenie |
| Moc: | 0,75 kW/1 KM |
±5% napięcie znamionowe Jednopasowy silnik indukcyjny Prędkość 1400/2800 obr./min Kompresor powietrza do wszechstronnych zastosowań przemysłowych
| Efficiency : | IE1 |
|---|---|
| Insulation Class: | F |
| Power range: | 0.09kw-4kw |
2770 obrotów na minutę Kondensator działający 3 fazy Kondensator silnika indukcyjnego działający TEFC / ODP Obudowa
| Rozmiar kołnierza: | B35 |
|---|---|
| Obudowa silnika: | Aluminium |
| Moc znamionowa: | 0,06 kW-20 kW |
IE2 15HP 11KW AC elektryczne silniki indukcyjne z 24 mm osłoną wnętrzną 1000 obr./min. Trójfazowe 50Hz częstotliwość 380V 415V AC Aluminium 60Hz
| Szczegóły pakowania: | Obudowa CTNS/fornir |
|---|---|
| Czas dostawy: | 14 dni pracy |
| Zasady płatności: | T/t, l/c |

