Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ house water pump ] mecz 588 produkty.
Jednofazowy silnik indukcyjny prądu przemiennego o mocy 1,1–1,5 kW 1400 obr./min MY90L-2 do jazdy ogólnej
| Nazwa produktu: | Jednofazowy silnik indukcyjny |
|---|---|
| Wniosek: | Ogólna jazda |
| Wyjście: | 2,2 kW/3 KM |
Przepływ 500 GPH Silnik indukcyjny trójfazowy z całkowicie zamkniętą ochroną Łożyska kulkowe Wydajność przemysłowa
| Insulation Class: | Class F / Class H |
|---|---|
| Rated Voltage: | 220V/380V/440V/550V/660V |
| Protect Feature: | Totally Enclosed |
Wodaodporny silnik indukcyjny o wysokiej wydajności 4 kW 3 fazy do zastosowań przemysłowych
| Ocena ochrony: | IP23/IP44/IP54 |
|---|---|
| Efektywność: | ≥IE2 |
| Moc znamionowa: | 0,12 kW-315 kW |
Wodaodporny silnik biegów zmiennoterminowych o wysokiej wydajności 2,2 kW trójfazowy do zastosowań przemysłowych
| Ocena ochrony: | IP23/IP44/IP54 |
|---|---|
| Efektywność: | ≥IE2 |
| Moc znamionowa: | 0,12 kW-315 kW |
Energooszczędny silnik indukcyjny trójfazowy 2,2 kW z klasą szczelności IP55 do zastosowań przemysłowych
| Ocena ochrony: | IP23/IP44/IP54 |
|---|---|
| Efektywność: | ≥IE2 |
| Moc znamionowa: | 0,12 kW-315 kW |
Wodoszczelny trójfazowy silnik indukcyjny 11 kW IE2 Efektywność kołnierza zamontowany silnik AC do zastosowań przemysłowych
| Stopień ochrony: | IP23/IP44/IP54 |
|---|---|
| Efektywność: | ≥IE2 |
| Znamionowa moc wyjściowa: | 0,12 kW-315 kW |
4 biegun 3 fazy indukcji silnika stopa zamontowana na brzytce zamontowana zaprojektowana do ciągłej pracy w środowiskach przemysłowych
| Enclosure: | IP55 |
|---|---|
| Housing: | Cast Iron |
| Power Range: | 0.06kw ~ 22kw |
Zakres mocy od 0,06kw do 22kw 3-fazowy silnik indukcyjny Zaprojektowany do zużycia energii i długiej żywotności w przemyśle
| Mounting Type: | Foot Mounted / Flange Mounted |
|---|---|
| Rated Frequency: | 50Hz/60Hz |
| Head: | 20m |

