Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ house water pump ] mecz 566 produkty.
Wysokociśnieniowe urządzenie AUTODP-750A Automatyczna pompa głębinowa z korpusem wtryskiwacza na sprzedaż 1HP
| Nazwa produktu: | Automatyczna pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 1KM / 0,75KW |
AUTODP Odsysanie do 50 M Zanurzeniowa pompa głębinowa do pompowania podziemnego
| Nazwa produktu: | Automatyczna pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 1,5 KM / 1,1 kW |
100% miedziana rura elektryczna automatyczna pompa wodna dla wody użytkowej Główne 0.5HP 0.37KW
| Imię: | Automatyczna pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Moc: | 0,5 KM / 0,37 kW |
Seria AUTOQB Automatyczna pompa wody obwodowej1HP Czysta pompa wodna
| Nazwa produktu: | Automatyczna pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 1,0 KM / 0,75 kW |
Wirnik mosiężny 1.5 Pompa nawadniająca HP / Elektroniczna pompa wodna serii AUTOQB
| Nazwa produktu: | Automatyczna pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 1,5 KM / 1,1 kW |
Jednofazowa pompa wodna silnika elektrycznego 220V QB 80 do domowego systemu wspomagania
| Moc: | 1 KM / 0,75 kW |
|---|---|
| Przepływ maks: | 50 l/min |
| Głowa maks: | 55m |
Mini Water Pressure Pump One Phase / Electric Portable Water Pump 2850RPM Speed
| Nazwa produktu: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Wyjście: | 0,5 KM / 0,37 kW |
Household Electric Motor Water Pump 1HP With Cast Iron Body , 0.75KW Output Power
| Nazwa produktu: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Wyjście: | 1KM / 0,75KW |
220V 1 Hp Scm Centrifugal Micro Electric Motor Water Pump Smooth Surface
| Moc: | 1KM/0.75KW |
|---|---|
| Maksymalny przepływ: | 95 l/min |
| Maks. głowa: | 25m |
End Suction Centrifugal Electric Motor Water Pump HIGH Effective Dkm Series
| Aplikacja: | Zwiększanie ścieków |
|---|---|
| Wyjście: | 2,0 KM / 15 kW |
| Maksymalny przepływ: | 540 l/min |

