Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ house water pump ] mecz 574 produkty.
Peryferyjna pompa wodna serii QB 1/2 HP 100% drut miedziany 12 miesięcy gwarancji
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 1/2 KM |
Peryferyjna elektryczna pompa wodna Vortex 1 / 2HP QB 2850RPM Zastosowanie w gospodarstwie domowym
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 1/2 KM |
Domowa elektryczna pompa do czystej wody 2850 obr / min Prędkość 0,75 kW 12 miesięcy gwarancji
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 1,0 KM / 0,75 kW |
0,37 kW QB60 obwodowa pompa wodna jednofazowa / trójfazowa 1.0HP 2850RPM prędkość
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 1.0HP / 0.37KW |
ZZHM-125A Automatyczna pompa wodna 0,125 KW 0,15HP Zastosowanie w gospodarstwie domowym
| Nazwa przedmiotu: | Automatyczna pompa wodna |
|---|---|
| Maks. głowa: | 30 |
| Maksymalny przepływ: | 32 |
Trójfazowa pompa wodna z silnikiem elektrycznym IEC 1400RPM 50/60HZ 4-biegunowy 1,5KW 2HP MS90L-4
| Moc: | 1,5 kW |
|---|---|
| Wniosek: | Maszyna przemysłowa |
| Gwarancja: | Rok |
Peryferyjna pompa wodna serii QB, rolnicza pompa wodna 220v 50hz 0,5hp-1,5hp
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 0.5HP-1.5HP/0.75KW |
0.5HP 0.37KW Peripheral Vortex Clean Water Pump z żeliwną obudową pompy do domu
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Wyjście: | 0,5 KM / 0,37 kW |
0.5hp 220v 50hz Silnik elektryczny z silnikiem jednofazowym z pompą wodną z funkcją zaciskania wirnika
| Nazwa produktu: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Moc: | 0,5 KM / 0,37 kW |
Wysokosprawna Elektryczna Gospodarka Gospodarcza Czysta Pompa Wodna Do Podziemnych Studni Wody 0.75HP
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Studnie podziemne |
| Wyjście: | 0,75 KM / 0,55 kW |

