Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ house water pump ] mecz 566 produkty.
Seria Dkm odśrodkowa silnik elektryczny Pompa wodna 0.75hp 110v 60hz Dla kanalizacji
| Stosowanie: | Ścieki |
|---|---|
| wyjście: | 0,75 KM / 0,55 kW |
| Przepływ maks: | 180 l/min |
0,5 HP Micro Clean Water Pump, wirnikowe wirniki wirnikowe obwodowe jednostopniowe
| Teoria: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Struktura: | Pompa jednostopniowa |
| Moc: | 0,5 KM / 0,37 kW |
QB Series 0.5-1.5HP Peripheral Water Pump, Electric Water Pump wysokiego ciśnienia
| Przedmiot: | pompa czystej wody |
|---|---|
| Stosowanie: | Do użytku domowego |
| Zakres mocy: | 0.5HP -- 1.5HP |
Wysokociśnieniowa pompa wodna QB60 do pracy z napędem elektrycznym 220 V-240 V 50HZ 370W
| Nazwa produktu: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Maksymalny przepływ: | 35L/min |
| Maks. głowa: | 35M |
QB-90 1.5HP Elektryczna pompa wodna Pedrollo Color Class B bez rdzy
| Nazwa produktu: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Moc: | 1,5 / 1,1 |
| Maksymalny przepływ: | 90 l/min |
Zwiększająca ciśnienie elektroniczna pompa wodna, zatapialna pompa głębinowa 0,37 kW 0,5HP
| Nazwa przedmiotu: | Automatyczna pompa wodna |
|---|---|
| Maks. głowa: | 36 |
| Maksymalny przepływ: | 36 |
Elektryczna pompa wirowa Qb60 Vortex Wirnik mosiężny do czystej wody
| Teoria: | Pompa wodna Vortex |
|---|---|
| Struktura: | Pompa jednostopniowa |
| Moc: | 0,5 KM / 0,37 kW |
QB Series Peripheral Water Pump, Vortex Impeller Water Pump 2850RPM Speed
| Teoria: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Struktura: | Pompa jednostopniowa |
| Moc: | 0,75 KM / 0,55 kW |
Samozasysająca pompa wody peryferyjnej, jednostopniowa pompa z wirowaniem elektrycznym
| Teoria: | Pompa wodna Vortex |
|---|---|
| Struktura: | Pompa jednostopniowa |
| Moc: | 1,5 KM / 1,1 kW |
Pompa wysokociśnieniowa Micro Vortex, pompa wody użytkowej 50 l / min przepływ maks. 50 HZ
| Przedmiot: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Stosowanie: | Woda |
| Moc: | 1KM/0.75KW |

