Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ house water pump ] mecz 551 produkty.
JSP Seria Mosiądz Wirnik Powierzchnia hydrauliczna Silnik elektryczny pompy wodnej Pompy ssące 0.5HP
| Imię: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Wniosek: | Podlewanie |
| Moc: | 0,5 KM / 0,37 kW |
Pompowanie ogrodowe samozasysające pompy wody silnikowej JSP-255A 0.75HP
| Imię: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Wniosek: | Podlewanie |
| Moc: | 0,75 KM / 0,55 kW |
Pompy wodociągowe serii Jsp z silnikiem wysokoprężnym o czystym miedziku
| Nazwa: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Aplikacja: | Podlewanie |
| Moc: | 1KM / 0,75KW |
VORTEX Peryferyjna funkcja antypieniąca pompa wodna do wzmacniacza rurek 0.3HP
| Przedmiot: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Moc: | 0,3 KM / 0,25 kW |
DB Peripheral Electric Engine Pompa wodna 0.37kw Jednofazowe 50HZ
| Przedmiot: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Moc: | 0,5 KM / 0,37 kW |
Seria Db Elektryczna peryferyjna pompa wodna 1hp 100% Produkty wyjściowe
| Przedmiot: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Moc: | 1KM / 0,75KW |
Samozasysająca elektryczna pompa wodna do użytku domowego 0.5 hp / 0.37kw TPS-60
| Produkty: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Aplikacja: | pompowanie |
| Moc: | 0,5 KM / 0,37 kW |
Seria TPS-70 Elektryczna pompa wodna o mocy 0.75HP / 0.55KW
| Produkty: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Moc: | 0,75 KM / 0,55 kW |
Elektryczna obwodowa pompa wodna Vortex 1HP do małego generatora TCL / pary
| Przedmiot: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Stosowanie: | Czysta woda |
| Moc: | 1KM / 0,75KW |
0.3HP Vortex Clean Water Pump Funkcja antykorozyjna do wzmacniacza rur DB-125
| Przedmiot: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Stosowanie: | Czysta woda |
| Moc: | 0,3 KM / 0,25 kW |

