Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ house water pump ] mecz 602 produkty.
Czysta pompa wody obwodowej Wysokie ciśnienie wirowe Jednostopniowa 1.0HP / 0.75KW
| Teoria: | Pompa wodna Vortex |
|---|---|
| Struktura: | Pompa jednostopniowa |
| Moc: | 1,0 KM / 0,75 kW |
2850 RPM Prędkość Wysoka objętość Pompy wodne Obudowa wirowa w typie odśrodkowym 1HP 0,75KW
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Wyjście: | 1KM / 0,75KW |
Mosiężny wirnik Zatapialna elektryczna pompa wodna Vortex Wysokie ciśnienie 50 Hz Częstotliwość
| Przedmiot: | Pompa elektryczna |
|---|---|
| Stosowanie: | Woda |
| Moc: | 0,5 KM / 0,37 kW |
Odśrodkowa seria PM z jednostopniową elektryczną pompą wody peryferyjnej 0,5 HP / 0,37 kW
| Przedmiot: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Stosowanie: | Woda |
| Moc: | 0,5 KM / 0,37 kW |
Elektryczna pompa peryferyjna do użytku domowego Pompa wodna 1/2 HP General Garden For Boosting
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 1/2 KM |
Automatyczna pompa samozasysająca 1HP Jet z automatycznym regulatorem ciśnienia
| Nazwa produktu: | Elektryczna pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Wyjście: | 1KM / 0,75KW |
QB60 Elektryczna pompa wodna z obwodowym wirowaniem Zastosowanie jednofazowe doładowania
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 1,0 KM / 0,75 kW |
2800RPM 0,5hp 0,37kw elektryczna pompa wodna 50 Hz 60 Hz YC80A-2 Żeliwo
| Moc: | 0,37 kW |
|---|---|
| Wniosek: | Maszyna przemysłowa |
| Standardowy lub niestandardowy: | Standard |
Pompa wodna z żeliwnym silnikiem elektrycznym 2-biegunowy kondensator Start IP44 YC80B-2
| Moc: | 0,55 kW |
|---|---|
| Wniosek: | Maszyna przemysłowa |
| Standardowy lub niestandardowy: | Standard |
Pompa wodna z silnikiem elektrycznym 0,75 kW MS-801-2 IE2 1HP EFF2
| Moc: | 1KM/0.75KW |
|---|---|
| Wniosek: | Maszyna przemysłowa |
| Napięcie: | 230/400V |

