Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ house water pump ] mecz 602 produkty.
Aluminiowa pompa wodna z silnikiem elektrycznym Indukcja jednofazowa 0,18 kW 0,25 KM Silnik elektryczny MY631-2
| Moc: | 0,18 kW |
|---|---|
| Wniosek: | Maszyna przemysłowa |
| Standardowy lub niestandardowy: | Standard |
Pompa wodna z silnikiem elektrycznym IE2 3KW B14 220V 380V MS100L2-4 Certyfikat CE
| Moc: | 3kW |
|---|---|
| Wniosek: | Maszyna przemysłowa |
| Standardowy lub niestandardowy: | Standard |
3kW wodoodporny silnik indukcyjny AC o wysokiej wydajności do elektrycznej pompy wodnej
| Typ: | Silnik asynchroniczny |
|---|---|
| Faza: | Trzy fazy |
| Woltaż: | 380 V |
Łatwe części zamienne do gwintów wewnętrznych Regulowany przełącznik ciśnienia pompy mechanicznej wody
| ocena: | 2,0-3,0 kg |
|---|---|
| Prąd znamionowy: | 5-10A |
| Napięcie: | 110-230V |
Pompa samozasysająca do domowych pomp 0.5 Hp Pompa wodna 0.37KW
| Nazwa przedmiotu: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Medium transmisyjne: | Czysta woda |
| Moc: | 0,5 KM / 0,37 kW |
Wirująca mosiężna samozasysająca odśrodkowa pompa wodna jednofazowa 220 V / 50 Hz do ogrodu
| Nazwa przedmiotu: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Maks. głowa: | 40 m² |
| Maksymalny przepływ: | 65 l/min |
Pompa odśrodkowa o dużej pojemności do wody ściekowej Jednofazowa pompa odśrodkowa
| Nazwa produktu: | Pompa ściekowa |
|---|---|
| Aplikacja: | pompowanie |
| Wyjście: | 0,75 KM / 0,55 kW |
Elektryczna pompa wody wysokociśnieniowej z wkładem wtryskowym 1HP
| Nazwa produktu: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 1KM / 0,75KW |
AC Pompa głębinowa do podgrzewania wody do celów rolniczych
| Nazwa produktu: | Pompa do studni głębinowych |
|---|---|
| Wniosek: | Dla farmy |
| Moc: | 0,75 KM / 0,55 kW |
JET-60L Self Priming Pompa wodna Jet 0.5hp 0,37kw z korpusem pompy żelaznej do zastosowań ogrodowych
| Nazwa produktu: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Wyjście: | 0,5 KM / 0,37 kW |

