Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ house water pump ] mecz 602 produkty.
Nawadnianie ogrodnicze 2 KM 15m Odśrodkowa pompa wodna
| Struktura: | Odśrodkowa pompa wodna |
|---|---|
| Stosowanie: | Woda |
| Teoria: | Pompa wirowa |
Trójfazowa pompa wodna z silnikiem elektrycznym IE2 serii MS
| Rodzaj: | Silnik asynchroniczny |
|---|---|
| Faza: | trójfazowy |
| Napięcie: | 380V |
2 Pompa wodna odśrodkowa HP / Elektryczna pompa odśrodkowa do nawadniania ogrodowego, SCM2-60
| Rodzaj: | Dwustopniowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Podlewanie |
| Wyjście: | 2KM / 1,5KW |
Vortex Electric Peripheral Water Pump 0.37kW jednofazowy do użytku domowego
| Przedmiot: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Stosowanie: | Czysta woda |
| Moc: | 0,5 KM / 0,37 kW |
Odśrodkowe pompy wodne DTM-18 Duża pojemność przepływu Do 500 l / min
| Nazwa przedmiotu: | Pompy wody użytkowej |
|---|---|
| Rodzaj: | Wzmacnianie |
| Moc: | 1KM/0.75KW |
CPM Electric Utility Centrifugal Water Pump With 100% Copper Wire
| Nazwa produktu: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Wirnik: | mosiądz |
| Wyjście: | 2,0 KM / 1,5 kW |
4-biegunowa pompa wodna z silnikiem elektrycznym MS Series 4HP 3KW 230 / 400V 1430RPM MS100L2-4
| Moc: | 3kW |
|---|---|
| Wniosek: | Maszyna przemysłowa |
| Standardowy lub niestandardowy: | Standard |
Trójfazowa pompa wodna z silnikiem elektrycznym IE2 serii MS
| Rodzaj: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Faza: | trójfazowy |
| Napięcie: | 380V |
2800 obr / min Silnik elektryczny Pompa wodna Indukcja AC Jednofazowy 0,16HP MY562-2
| Moc: | 0,16 HP |
|---|---|
| Wniosek: | Maszyna przemysłowa |
| Standardowy lub niestandardowy: | Standardowy, inny |

