Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ house water pump ] mecz 551 produkty.
0,5 Hp Silnik elektryczny Pompa wodna Elektryczna pompa do nawadniania ogrodowego
| wyjście: | 0,5 KM / 0,37 kW |
|---|---|
| Przepływ maks: | 75 l/min |
| Głowa maks: | 20m |
Cast Iron Electric Motor Water Pump , Horizontal Multistage Centrifugal Pump For Domestic
| Wyjście: | 1,5 KM / 1,1 kW |
|---|---|
| Maksymalny przepływ: | 150 l/min |
| Maks. głowa: | 50m |
Wysokociśnieniowa elektryczna pompa wodna Wysokie podnoszenie dla domowego podgrzewacza wody
| Nazwa przedmiotu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Maks. głowa: | 60 m² |
| Maksymalny przepływ: | 90L/min |
Peryferyjna elektryczna pompa wirowa z serii QB 1/2 Hp Zastosowanie domowe
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 1/2 KM |
Energooszczędna automatyczna pompa wodna, samozasysająca pompa peryferyjna do domu
| Nazwa przedmiotu: | Automatyczna pompa wodna |
|---|---|
| Maks. głowa: | 30 |
| Maksymalny przepływ: | 32 |
Elektryczna peryferyjna pompa wodna, pompa wodna Micro Vortex 1/2 Hp do użytku domowego
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 1/2 KM / 0,75 kW |
Domowa pompa wodna z silnikiem elektrycznym Qb-70 45l / min 50m Hmax Wał ciśnieniowy ze stali węglowej
| Struktura:: | Pompa jednostopniowa |
|---|---|
| Nazwa produktu:: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
| Przednia okładka:: | Żeliwo/aluminium z mosiężną wkładką |
Double Impeller Scm2 3hp Centrifugal Water Pump , Electric Motor Pump 100% Output
| Wyjście: | 2KM / 1,5KW |
|---|---|
| Maksymalny przepływ: | 90 l/min |
| Maks. głowa: | 40M |
Dkm Series 0.75hp Electric Motor Water Pump 110v 60hz For Sewage Area
| Aplikacja: | Zwiększanie ścieków |
|---|---|
| Wyjście: | 0,75 KM / 0,55 kW |
| Maksymalny przepływ: | 180 l/min |
ZZHM-125A Automatyczna pompa wodna 0,125 KW 0,15HP Zastosowanie w gospodarstwie domowym
| Nazwa przedmiotu: | Automatyczna pompa wodna |
|---|---|
| Maks. głowa: | 30 |
| Maksymalny przepływ: | 32 |

