Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ house water pump ] mecz 602 produkty.
Jednofazowy silnik indukcyjny prądu zmiennego do pompy wody w basenie
| Nazwa produktu: | Silnik pompy basenowej |
|---|---|
| Wniosek: | Jazda do pompy basenowej |
| Wyjście: | 2KM |
Plastikowa skrzynka zaciskowa elektryczna Łatwe części zamienne Typ kwadratowy do silnika / pompy wodnej
| Nazwa przedmiotu: | Skrzynka zaciskowa |
|---|---|
| Materiał: | Plastikowy |
| Podanie: | Pompa elektryczna |
Kondensator Rozrusznik 1HP 0,75KW Silnik pompy basenowej IP54
| Nazwa produktu: | Silnik pompy basenowej |
|---|---|
| Wniosek: | Pompa basenowa |
| Wyjście: | 1KM/0.75KW |
Klatka wiewiórki 0,75 KM 0,55 kW MYT711-2 Silnik pompy basenowej
| Nazwa produktu: | Silnik pompy basenowej |
|---|---|
| Wniosek: | Pompa basenowa |
| Wyjście: | 0,75 KM / 0,55 kW |
Elektryczny silnik indukcyjny IP44 TEFC do reduktora pompy
| Nazwa produktu: | 3-fazowy silnik indukcyjny |
|---|---|
| Aplikacja: | prowadzenie |
| Moc: | 1,1 kW/1,5 KM |
Silnik elektryczny o mocy 5,5 kW z wałem drążonym 1400 obr./min do pralki / pompy
| Nazwa produktu: | Silnik z wałem drążonym |
|---|---|
| Moc: | 5,5 kW / 7,5 KM |
| Wał: | 24MM |
Aluminiowy obudowa 3-fazowy silnik asynchroniczny 5.5KW 7.5HP 4 bieguny 380V 50HZ 1440 obrotów na minutę wodoodporny zamknięty 75/90mm dla pompy Hawk
| Szczegóły pakowania: | Obudowa CTNS/fornir |
|---|---|
| Czas dostawy: | 14 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T/T, L/C |
Żeliwo 2850r / min 0,55KW 0,5HP DP-550A pompa głębinowa
| Rodzaj: | DP-550A |
|---|---|
| Moc: | 0,55 kW / 0,75 KM |
| Q.Max: | 40L/min |
Wysokiej wydajności 5,5 KM 4 kW Trójfazowy Asynchroniczny Motor Indukcyjny 380 V Szybkość znamionowa wodoodporna obudowa aluminiowa
| Prędkość asynchroniczna: | 1500 obr./min |
|---|---|
| Klasa izolacji: | F |
| Załącznik: | IP55 |
ZOZHI 3hp 2.2kw AC Motor Three Phase Asynchronous With Aluminum Housing for Car Washers
| Asynchronous Speed: | 1500RPM |
|---|---|
| Insulation Class: | F |
| Enclosure: | IP55 |

