Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ house water pump ] mecz 602 produkty.
400-500v Łatwe części zamienne Kondensator oszczędzający energię Cbb60 60uf Wysoka rezystancja izolacji
| Znamionowa pojemność: | 60uF |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 250VAC ~ 450VAC |
| Częstotliwość znamionowa: | 50 Hz ~ 60 Hz |
Silnik indukcyjny jednofazowy z obudową aluminiową, typ pracy z kondensatorem, prąd 18,5 A, przeznaczony do pracy w urządzeniach przemysłowych
| Capacitor Type: | Capacitor Running |
|---|---|
| Bearing Brand: | C&U/NSK |
| Flange Size: | B3 |
0,55 kW jednofazowy silnik indukcyjny 50 HZ / 60 Hz do pomp basenowych z tworzywa sztucznego
| Nazwa produktu: | Jednofazowy silnik indukcyjny |
|---|---|
| Wniosek: | Pompa basenowa |
| Wyjście: | 0,75 KM / 0,55 kW |
High Quality Single-Phase AC Induction Electric Motor Capacitor Sart Run From 0.5hp to 5.5hp Waterproof Aluminium Housing
| Częstotliwość: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Zastosowanie: | Studnia odwiertowa Napęd sprężarki |
| Liczba słupów: | 2 |
Silnik indukcyjny prądu przemiennego 3,7 kW 5 KM 2000 obr./min 4-biegunowy YC132S2-4 do pralki z pompą
| Nazwa produktu: | Jednofazowy silnik indukcyjny |
|---|---|
| Wniosek: | Ogólna jazda |
| Wyjście: | 3,7 kW/5 KM |
Aluminiowy obudowa Asynchroniczny silnik działający pod napięciem 220240V zoptymalizowany dla oszczędności energii i długiej żywotności
| Flange Size: | B3 |
|---|---|
| Housing: | Aluminium |
| Enclosure Type: | TEFC (Totally Enclosed Fan Cooled) / Open Drip Proof |
Prędkość znamionowa 750 do 3000 rmin 3-fazowy silnik indukcyjny z aluminiową obudową doskonały do różnych urządzeń przemysłowych
| Head: | 20m |
|---|---|
| Housing: | Aluminium |
| Rated Power: | 2.2KW 3HP |
Wysokowydajny silnik pompy tłoczącej z wałem drążonym 100L2-4 3KW Obrót w prawo
| WYJŚCIE: | 3 kW/4 KM |
|---|---|
| Polak: | 4 |
| Kierunek obrotu: | Zgodnie ze wskazówkami zegara |
Przemysłowy 3-fazowy silnik indukcyjny z ciągłym działaniem S1 i aluminiową obudową silnika
| Service Factor: | 1.0 |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -15 ℃-40℃ |
| Mounting: | B3 |
Silnik indukcyjny trójfazowy 500 GPH z lekką aluminiową obudową, idealny do maszyn i urządzeń przemysłowych
| Rated Voltage: | 220V/380V/440V/550V/660V |
|---|---|
| Above Sea Level: | Not Exceed 1000m |
| Protect Feature: | Totally Enclosed |

