Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ house water pump ] mecz 602 produkty.
ZOZHI 0,75 KM 0,55 kW MYT711-2 Silnik pompy basenowej 2 biegun
| Nazwa produktu: | Silnik pompy basenowej |
|---|---|
| Aplikacja: | Pompa do basenu |
| wyjście: | 0,75 KM/0,55 kW |
Trójfazowy 5,5 kW 7,5 HP silnik prądu bieżącego 380V 50HZ 1500 obrotów na minutę, wybuchoodporny, zamknięty aluminiowy obudowa 110V silnik pompowy 5 kW
| Szczegóły pakowania: | Obudowa CTNS/fornir |
|---|---|
| Czas dostawy: | 14 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T/T, L/C |
Three-Phase 5.5KW 7.5HP Electric AC Motor 380V 50HZ 1500 RPM Explosion-Proof Enclosed Aluminium Housing 110V For AR Pump
| Packaging Details: | CTNS/Veneer case |
|---|---|
| Delivery Time: | 14work days |
| Payment Terms: | T/T, L/C |
Pompa do basenu 2800 obr./min, jednofazowy silnik asynchroniczny z wodoszczelną aluminiową obudową i częstotliwością 220V 50Hz
| Szczegóły pakowania: | Obudowa CTNS/fornir |
|---|---|
| Czas dostawy: | 14 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T/T, L/C |
Wysokowydajny silnik elektryczny 2800 obr./min, aluminiowa obudowa do pompy basenowej
| Szczegóły pakowania: | Obudowa CTNS/fornir |
|---|---|
| Czas dostawy: | body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断154 window.onload = function () { docu |
| Zasady płatności: | T/T, L/C |
IE2-132S1-2 5.5KW 2910Rpm Siemens Type Motor Aluminium Housing Three Phase Water Pump Motors Pole 2 Y2(IE2) series
| Nazwa produktu: | Silnik IE2 |
|---|---|
| Szczegóły pakowania: | Pakowane w kartony, skrzynkę fornirową lub drewnianą skrzynię. |
| Czas dostawy: | 25 dni roboczych po otrzymaniu płatności |
Jednofazowy silnik indukcyjny pompy basenowej 2HP 1,5KW Wysoka niezawodność
| Nazwa produktu: | Jednofazowy silnik indukcyjny |
|---|---|
| Wniosek: | Pompa basenowa |
| Wyjście: | 2KM/1,5KW |
Silnik asynchroniczny trójfazowy ZOZHI 7,5 kW z wodoszczelną aluminiową obudową do myjek wysokociśnieniowych
| Częstotliwość znamionowa: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Typ mocowania: | IMB3/IMB5 |
| Poziom hałasu: | ≤75dB |
Silnik indukcyjny 2,2 kW 3 KM 3-fazowy, aluminiowa obudowa, TEFC, metoda chłodzenia zaprojektowana do dostarczania mocy w środowiskach przemysłowych
| Housing: | Aluminium |
|---|---|
| Type: | 3 Phase Induction Motor |
| Rated Speed: | 750-3000r/min |
Silnik indukcyjny 3-fazowy maszyny przemysłowych wyposażony w materiał obudowy żelaza odlewanego zapewniający wydajność i stabilność mechaniczną
| Ac Voltage: | 220 V/380 V/440 Volts |
|---|---|
| Flange Size: | B35 |
| Application: | Industrial Machinery, Pumps, Compressors, Conveyors |

