Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ house water pump ] mecz 602 produkty.
0,75HP 0,55KW Rolnicza pompa do przetaczania ścieków 180 l / min
| Nazwa produktu: | Pompa wody ściekowej |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Wyjście: | 0,75 KM / 0,55 kW |
Sabic PPO 90L / MIN Pozioma pompa wielostopniowa IP65
| Struktura:: | Pompa jednostopniowa |
|---|---|
| Nazwa produktu:: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
| Moc:: | Elektryczny |
SS316 IP55 Samozasysająca pozioma pompa wielostopniowa
| Struktura:: | Pompa jednostopniowa |
|---|---|
| Nazwa produktu:: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
| Moc:: | Elektryczny |
Trójfazowe silniki indukcyjne serii MS 0,75 KM 0,55 kW 230/400 V 1400 obr./min 50 Hz MS801-4
| Moc: | 0,55 kW |
|---|---|
| Wniosek: | Maszyna przemysłowa |
| Standardowy lub niestandardowy: | Standard |
ICO 141 Jednofazowy silnik prądu przemiennego Ciągły cykl pracy YC90S-2 1,1 kW 1,5 KM
| Moc: | 1,1 kW |
|---|---|
| Wniosek: | Maszyna przemysłowa |
| Napięcie: | 220V-240V |
Odporna na ścieranie plastikowa skrzynka zaciskowa Łatwa obsługa dla pompy wodnej serii QB
| Nazwa przedmiotu: | Skrzynka zaciskowa |
|---|---|
| Materiał: | Plastikowy |
| Wniosek: | Pompa wodna |
2HP 1,5KW 230V Pojedynczy silnik asynchroniczny MY Series Działanie kondensatora 2800 obr./min
| Moc: | 1,5 kW |
|---|---|
| Wniosek: | Maszyna przemysłowa |
| Standardowy lub niestandardowy: | Standard |
3-fazowy asynchroniczny silnik indukcyjny z serii Y2 Całkowicie zamknięty wentylator Cool
| Nazwa produktu: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Wniosek: | Maszyna do mielenia kaszy kukurydzianej |
| Moc: | 30 kW / 40 KM |
Uszczelka typu O-ring Łatwe części zamienne Uszczelnienia mechaniczne montowane wewnętrznie J123 Trwałe
| Rozmiar:: | Standardowy rozmiar |
|---|---|
| Nazwa produktu:: | Uszczelnienie mechaniczne |
| Funkcja: | Uszczelnienie mechaniczne z mieszkiem gumowym |
DB 2850 RPM 0,37 kW 0,55 KM Samozasysająca pompa peryferyjna
| Model nr: | DB-330 |
|---|---|
| Moc: | 0,37 kW / 0,55 KM |
| Q.Max: | 35 |

