Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ house water pump ] mecz 602 produkty.
1.5HP Trzyfazowy 440v 60hz Pompa odśrodkowa jednofazowa Pompa do odprowadzania ścieków 2DKM -16
| Nazwa towaru: | Pompa wody ściekowej |
|---|---|
| Wniosek: | przenosić ścieki |
| Wyjście: | 1,0 KM / 0,75 kW |
Energooszczędny trójfazowy silnik asynchroniczny 100M1-2 4KW 5,5HP do wysokociśnieniowej pompy wodnej
| Wyjście: | 4KW/5,5KM |
|---|---|
| Wniosek: | pompa wodna wysokiego ciśnienia |
| Napięcie/częstotliwość: | 400V/60Hz |
Aluminiowa obudowa Trójfazowy silnik asynchroniczny o wysokiej wydajności
| Rodzaj: | Silnik asynchroniczny |
|---|---|
| FAZA: | TRÓJFAZOWY |
| Napięcie: | 380V |
Elektryczne pompy odśrodkowe o dużej pojemności CPM-158 do nawadniania pojedynczej fazy 1HP / 0.75KW
| Nazwa produktu: | Odśrodkowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Wyjście: | 1KM / 0,75KW |
Funkcja przepływu dużej fazy jednofazowej Pompy elektryczne AC 2DKM -16 1.5HP
| Nazwa towaru: | Odśrodkowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | przenosić ścieki |
| Wyjście: | 1,0 KM / 0,75 kW |
Domowe pompy odśrodkowe NFM o dużym przepływie z płynnym płynem do nawadniania ogrodu
| Przedmiot: | Odśrodkowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 0,8 KM / 0,6 kW |
Niskociśnieniowa pompa kolumnowa z poziomym ssaniem 2DKM-20 1,5KW 2,0HP Do nawadniania
| Nazwa przedmiotu: | Odśrodkowa pompa wodna |
|---|---|
| Moc: | 1,5 kW/2,0 KM |
| Maksymalny przepływ: | 540 l/min |
Pompy odśrodkowe ssące z końcówką ssącą 0,55 kW 0,75 KM 1,5DKM-16 antykorozyjne
| Nazwa przedmiotu: | Odśrodkowa pompa wodna |
|---|---|
| Moc: | 0,55 kW / 0,75 KM |
| Maksymalny przepływ: | 480 l/min |
Aluminiowy kondensatorowy silnik elektryczny jednofazowy MY90L-2 220v 50hz 2,2kw 3hp
| Moc: | 2,2 kW |
|---|---|
| Wniosek: | Maszyna przemysłowa |
| Napięcie: | 220V-240V |
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=169.63.201.27
| Moc: | 0,37 0,5 1 1,5 2,2 3 4 5,5 7,5 KW |
|---|---|
| Wniosek: | Maszyna przemysłowa |
| Gwarancja: | Rok |

