Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ house water pump ] mecz 602 produkty.
Jednofazowy 2,2 kW 3HP silnik prądu bieżącego 380V 50HZ 2300 obr./min.
| Housing: | Aluminum |
|---|---|
| Duty: | S1 (continuous) |
| Rotation Direction: | Counter clockwise |
Dwa łożyska 5.5kw 7.5HP Płaszczysty wał silnik dla Włoch wysokiego ciśnienia pompy wodnej
| Częstotliwość znamionowa: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Typ mocowania: | IMB3/IMB5 |
| Poziom hałasu: | ≤75dB |
Silna elastyczność Łatwe części zamienne Ostrze wentylatora Y2 do 100-ramowej aluminiowej obudowy silnika
| Materiał: | plastik PP |
|---|---|
| Średnica wlotu: | 28,2 mm |
| Średnica wylotu: | 130mm |
0,12HP Trójfazowy silnik elektryczny prądu przemiennego 0,09 kW 230/400 V 1400 RPM 4-biegunowy MS562-4
| Moc: | 0,09 kW |
|---|---|
| Wniosek: | Maszyna przemysłowa |
| Napięcie: | 230/400V |
Silnik trójfazowy 220 / 380V prądu przemiennego 1400 obr./min 3 KM aluminium MS100L1-4 Roczna gwarancja
| Moc: | 3 HP |
|---|---|
| Wniosek: | Maszyna przemysłowa |
| Napięcie: | 230/380v |
Dwustopniowa odśrodkowa elektryczna pompa ssąca SCM2-45 0,75KW Rozmiar rury 1 "X1"
| Nazwa przedmiotu: | Odśrodkowa pompa wodna |
|---|---|
| Moc: | 0,75 kW/1 KM |
| Q.Maks. (L/min): | 90 |
Pompa elektryczna o pojedynczej fazie Pompy elektryczne 2DKM -16 1.5HP Trzyfazowe 440v 60hz
| Nazwa towaru: | Pompa wody ściekowej |
|---|---|
| Wniosek: | przenosić ścieki |
| Wyjście: | 1,0 KM / 0,75 kW |
0,75HP 0,55KW Pompa hydrauliczna Silnik elektryczny do specjalnych płynów
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Wyjście: | 0,75 KM / 0,55 kW |
Wysoka wydajność pompy ze stali nierdzewnej Pompa oleju peryferyjnego 1A i pompy olejowej 1HP
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Wyjście: | 0,75 KM / 0,55 kW |
PX 0,75 kW 1,1 kW 2,2 kW Elektryczne pompy odśrodkowe AC 100% drut miedziany do podlewania
| Nazwa przedmiotu: | Odśrodkowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 1,5 KM / 1,1 kW |

