Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ house water pump ] mecz 602 produkty.
Jednofazowa jednofazowa pompa transferowa 1hp 0,75kW do wieży ciśnień
| Przedmiot: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 1KM/0.75KW |
JSW-10m Dostarczanie wody w instalacjach domowych Pompa Jet Self Priming Pump
| Przedmiot: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 1KM/0.75KW |
Mała Skala Rolnictwo Nawadnianie Elektryczny Samozasysanie Jet Pompa 1.25HP 220v 50HZ
| Przedmiot: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 1,25 KM / 0,9 kW |
Doskonałe ssanie do 80 metrów Samopoczucie Pompa do pompowania do płytkiej studni pompy 1.5HP
| Przedmiot: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 1,5 KM / 1,1 kW |
Automatyczna Ssanie Osobistej Elektrycznej Pompy Wodnej Do Klimatyzacji GP-125A
| Nazwa produktu: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Wyjście: | 0,16 KM / 0,125 kW |
Submersible Solar Automatyczna proporcjonalna pompa głębinowa do hodowli
| Nazwa produktu: | Pompa do studni głębinowych |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Moc: | 1,5 KM / 1,1 kW |
120 L/Min Flow Multistage Centrifugal Pump For Air - Conditioning System , Class F Insulation
| Nazwa produktu: | Wielostopniowa pompa odśrodkowa |
|---|---|
| Stosowanie: | Podlewanie |
| Moc: | Energia elektryczna |
Wentylacja zewnętrzna Pompa samozasysająca Mosiądz Ciśnienie wirnika 1,5HP 2PH
| Nazwa przedmiotu: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Maks. głowa: | 40 m² |
| Maksymalny przepływ: | 65 l/min |
Samozasysająca pompa 750 W, wysokociśnieniowa pompa ogrodowa JET100 2850 RPM do domu
| Nazwa przedmiotu: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Maks. głowa: | 42/52 m² |
| Maksymalny przepływ: | 65/50L/min |
Niski poziom hałasu i wibracji Mały Ps-130 Pompy elektryczne automatyczne 0.25HP / 0.18KW
| Nazwa produktu: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Wyjście: | 0,25 KM / 0,18 kW |

