Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ house water pump ] mecz 602 produkty.
Pompa hydrauliczna dwustopniowa z pompą pompy żelaznej, izolacja klasy B
| Nazwa produktu: | Wielostopniowa pompa odśrodkowa |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Wyjście: | 1KM / 0,75KW |
Bezpieczna wydajność Samozasysająca pompa do nawadniania ogrodu 1,25 KM 0,9 kW 230 V 50 Hz
| Przedmiot: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 1,25 KM / 0,9 kW |
5HP Poziome wielostopniowe pompy o wysokiej prędkości obrotowej z dwustopniową pompą wodną
| Nazwa produktu: | Wielostopniowa pompa odśrodkowa |
|---|---|
| Wniosek: | Dla farmy |
| Wyjście: | 1KM / 0,75KW |
Stainless Steel Multistage Horizontal Centrifugal Pump With 75M Max Head , 2.5HP
| Nazwa produktu: | Wielostopniowa pompa odśrodkowa |
|---|---|
| Wniosek: | Zaopatrzenie w świeżą wodę |
| Wyjście: | 2,5 KM / 1,85 kW |
1HP Multistage Centrifugal Pump / 4 Stage Industrial Water Pumps With 90 L/Min Max Flow
| Wyjście: | 1KM / 0,75KW |
|---|---|
| Maksymalny przepływ: | 90 l/min |
| Maks. głowa: | 43m |
Przewód miedziany 0,5hp Self Priming Pompa strumieniowa / mosiężna pompa wirnika z silnikiem elektrycznym
| Nazwa towaru: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Moc: | 0,5 KM / 0,37 kW |
0.5HP Double Stage Multistage Centrifugal Pump For Mine / Centrifugal Water Pump
| Nazwa produktu: | Wielostopniowa pompa odśrodkowa |
|---|---|
| Wniosek: | Dla mnie |
| Wyjście: | 0,5 KM / 0,37 kW |
Vertical Multistage Centrifugal Pump / 3 Stage Centrifugal Pump with Stainless Steel Material
| Wyjście: | 0,65 KM / 0,5 kW |
|---|---|
| Maksymalny przepływ: | 60 L/MIN |
| Maks. głowa: | 30m |
450VAC 40UF SH Łatwe części zamienne Kondensatory Klasy B Obudowa z tworzywa sztucznego ze śrubą 2 kołki
| Znamionowa pojemność: | 40uF |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 250VAC ~ 450VAC |
| Częstotliwość znamionowa: | 50 Hz ~ 60 Hz |
Łatwe części zamienne z pojedynczym silnikiem 4 piny 450VAC 12 Obudowa plastikowa kondensatora UF ze śrubą
| Znamionowa pojemność: | 12uF |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 250VAC ~ 450VAC |
| Częstotliwość znamionowa: | 50 Hz ~ 60 Hz |

