Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ house water pump ] mecz 602 produkty.
4-biegunowy trójfazowy silnik elektryczny 0,08 KM 0,06 kW 230/400 V 1400 RPM 50 Hz MS561-4
| MOC: | 0,06 kW |
|---|---|
| Wniosek: | Maszyna przemysłowa |
| Napięcie: | 230/400 V |
Ogród Pompa strumieniowa ze stali nierdzewnej z dużym przepływem, obudowa żelazna Pompa transferu ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Wyjście: | 0,6 KM / 0,46 kW |
IP54 0,55KW Pompa hydrauliczna Silnik elektryczny 0,75 KM do wieży ciśnień
| Nazwa produktu: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Wniosek: | Rolnictwo |
| Wyjście: | 0,75 KM / 0,55 kW |
Jednofazowy silnik indukcyjny na rynku afrykańskim z wydajnością bezpieczeństwa w pompie basenowej
| Nazwa produktu: | Silnik pompy basenowej |
|---|---|
| Wniosek: | Ogólna jazda |
| Wyjście: | 2KM |
Rolnictwo Odśrodkowa pompa wodna do podlewania
| Nazwa przedmiotu: | Lakierki |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 3,0 KM/2,2 kW |
4.2A Silnik elektryczny pompy hydraulicznej 1.0HP z wirnikiem obwodowym
| Nazwa produktu: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Wyjście: | 0,8KM / 0,6KW |
Odśrodkowa pompa hydrauliczna Vortex Silnik elektryczny Trójfazowy 1,5 KM
| Nazwa produktu: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Wniosek: | Rolnictwo |
| Wyjście: | 1,5 KM / 1,1 kW |
Wirnik 1HP Pompa hydrauliczna Silnik elektryczny Zatapialny odśrodkowy 2850 obr./min
| Nazwa produktu: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Wniosek: | Rolnictwo |
| Wyjście: | 1KM / 0,75KW |
3HP wysokostopniowa wielostopniowa pompa odśrodkowa przeznaczona do upraw warzywnych, przepływ maksymalny 150L / min
| Rodzaj: | Wielostopniowa pompa odśrodkowa |
|---|---|
| Wniosek: | Podlewanie |
| Wyjście: | 3KM/2,2KW |
Wirnik spawalniczy CPM Pompa zatapialna ze stali nierdzewnej / pompa odśrodkowa SS
| Nazwa produktu: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Wniosek: | Rolnictwo |
| Wyjście: | 0,5 KM / 0,37 kW |

