Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ house water pump ] mecz 602 produkty.
3 Fazowy silnik indukcyjny Aluminiowy obudowa B35 Rozmiar brzytów zaprojektowany do dostarczania stałej mocy dla maszyn przemysłowych
| Wysokość: | ≤1000 m |
|---|---|
| Prędkość znamionowa: | 750-3000 obr./min |
| Faza: | 3 |
Silnik z silnikiem trójfazowym IEC z aluminiową obudową
| Imię: | Silnik IE2 |
|---|---|
| Wyjście: | 2,2 kW/3 KM |
| Napięcie: | 440v 60hz Niskie napięcie |
Silnik pompy wodnej IP44 1,5 kW 220 V AC Ac Typ YC100L-4 2HP 1400RPM
| Nazwa produktu: | Jednofazowy silnik indukcyjny |
|---|---|
| Wniosek: | Maszyna do spłaszczania młyna |
| Wyjście: | 1,5 kW/2 KM |
Jednofazowy silnik indukcyjny YC90S-2 1,1 KW 1,5 HZ do zasilania wodą w domu
| Nazwa przedmiotu: | Jednofazowy silnik indukcyjny |
|---|---|
| Moc: | 1,1/1,5 |
| Faza: | 1 Ph |
2-biegunowy jednofazowy silnik indukcyjny 1,1 KW 1,5 HZ do zasilania w wodę w domu
| Nazwa przedmiotu: | Jednofazowy silnik indukcyjny |
|---|---|
| Moc: | 1,5/2 |
| Faza: | 1 Ph |
IE2-160M2-2 11KW High Efficency Motors , Capacitor Water Pump Motor IEC Standard Y2(IE2) series
| Nazwa produktu: | Silnik IE2 |
|---|---|
| Szczegóły pakowania: | Pakowane w kartony, skrzynkę fornirową lub drewnianą skrzynię. |
| Czas dostawy: | 25 dni roboczych po otrzymaniu płatności |
Rozpoczęcie pracy Kondensator Łatwe części zamienne 450 V 10UF 2 piny do pralki
| Znamionowa pojemność: | 10uF |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 250VAC ~ 450VAC |
| Częstotliwość znamionowa: | 50 Hz ~ 60 Hz |
Kondensator 16uF o małej pojemności 450V Kondensator do pralki do ubrań
| Znamionowa pojemność: | 16uF |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 250VAC ~ 450VAC |
| Częstotliwość znamionowa: | 50 Hz ~ 60 Hz |
Klimatyzacja Łatwe części zamienne 28UF 2 piny 450 V Kondensatory PO niebieski 50 Hz ~ 60 Hz
| Znamionowa pojemność: | 28uF |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 250VAC ~ 450VAC |
| Częstotliwość znamionowa: | 50 Hz ~ 60 Hz |
Maszyna do prania ubrań Łatwe części zamienne 30uf 2 piny Kondensatory 450v ze śrubą
| Znamionowa pojemność: | 30uF |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 250VAC ~ 450VAC |
| Częstotliwość znamionowa: | 50 Hz ~ 60 Hz |

