Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ industrial centrifugal pumps ] mecz 357 produkty.
Gumowe uszczelnienia pompy wodnej, 0,8 MPa 560A / B / C Mechaniczne uszczelnienie wału Standardowy rozmiar
| Rozmiar:: | Rozmiar standardowy |
|---|---|
| Cechy: | Gumowe wyciski mechaniczne |
| Prędkość:: | 10 m/s |
Uszczelnienie wału z wieloma sprężynami, jednoosiowe, części pompy wody CN116U 0,8 MPa
| Rozmiar:: | Standardowy rozmiar |
|---|---|
| Nazwa produktu:: | Uszczelnienie mechaniczne |
| Funkcja: | Uszczelnienie mechaniczne z mieszkiem gumowym |
0,75HP 0,55KW jednofazowa odśrodkowa pompa wodna do nawadniania gospodarstwa
| Struktura:: | Pompa jednostopniowa |
|---|---|
| Nazwa produktu:: | Odśrodkowa pompa wodna |
| Przednia okładka:: | Żeliwo/aluminium z mosiężną wkładką |
Seria Dkm odśrodkowa silnik elektryczny Pompa wodna 0.75hp 110v 60hz Dla kanalizacji
| Stosowanie: | Ścieki |
|---|---|
| wyjście: | 0,75 KM / 0,55 kW |
| Przepływ maks: | 180 l/min |
Wirnik 1HP Pompa hydrauliczna Silnik elektryczny Zatapialny odśrodkowy 2850 obr./min
| Nazwa produktu: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Wniosek: | Rolnictwo |
| Wyjście: | 1KM / 0,75KW |
220V 1 Hp Scm Centrifugal Micro Electric Motor Water Pump Smooth Surface
| Moc: | 1KM/0.75KW |
|---|---|
| Maksymalny przepływ: | 95 l/min |
| Maks. głowa: | 25m |
DO UŻYTKU DOMOWEGO MAŁA POMPA WODY NAPĘDZANA SILNIKIEM ELEKTRYCZNYM SERIA DKM ROCZNA GWARANCJA
| Wyjście: | 2,0 KM / 15 kW |
|---|---|
| Przepływ maks: | 540 l/min |
| Głowa maks: | 23 mln |
Samozasysająca pompa głębinowa z serii Jet 2850RPM 42L / min przepływ do zaopatrzenia domu
| Wyjście: | 0,5 KM / 0,37 kW |
|---|---|
| Maksymalny przepływ: | 42 l/min |
| Maks. głowa: | 40M |
0,32HP 0,25 KW samozasysająca pompa, samozasysająca pompa wodna PS-126 do ogrodnictwa / rolnictwa
| Nazwa przedmiotu: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Maks. głowa: | 33 mln |
| Maksymalny przepływ: | 36 l/min |
2850 RPM Szybka obwodowa membrana Pompa wodna Nawadnianie wspomagające Seria 1 / 2Hp QB
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 1/2 KM / 0,75 kW |

