Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ industrial centrifugal pumps ] mecz 357 produkty.
5.5kw 7.5Hp Wysokonciśnieniowa pompa czyszcząca indukcja trzyfazowy osłonowy elektryczny silnik AC
| Częstotliwość znamionowa: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | IMB3/IMB5 |
| Poziom hałasu: | ≤75dB |
7.5kw 10HP Wysokoprężna pompa Głowy silnik wału AC Elektryczny silnik indukcyjny do pralek
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ZOZHI |
| Numer modelu | MS112M2-4 |
Wysokiej wydajności trójfazowy silnik indukcyjny 9KW / 11KW 380V 1440RPM wodoodporny mocowany flansek do maszyn przemysłowych
| Częstotliwość znamionowa: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Typ mocowania: | IMB3/IMB5 |
| Poziom hałasu: | ≤75dB |
Aluminiowy stop obudowy silnik osobowy do pomp podwyższonego ciśnienia i pralek pod ciśnieniem
| Nazwa produktu: | Silnik z wałem drążonym |
|---|---|
| Zastosowanie: | Myjka ciśnieniowa |
| Zakres mocy: | 22 kW/30 KM |
24 mm Włokówki Płaszczysty Motor Podwójne łożyska Jednorazowe 75/90 mm Włochy pompy
| Częstotliwość znamionowa: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | IMB3/IMB5 |
| Poziom hałasu: | ≤75dB |
Złącze pompy wysokiego ciśnienia 3-fazowy silnik AC do pralki do myjni
| Częstotliwość znamionowa: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | IMB3/IMB5 |
| Poziom hałasu: | ≤75dB |
1hp 2hp 3hp 5hp Trójfazowy silnik elektryczny AC 220/380V do pompy wysokiego ciśnienia
| Częstotliwość znamionowa: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | IMB3/IMB5 |
| Poziom hałasu: | ≤75dB |
Wysokiego ciśnienia pompa trójprężowa z otworem wnętrznym silnik 5.5kw 7.5hp 87/61 75/90 24mm otwór
| Częstotliwość znamionowa: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | IMB3/IMB5 |
| Poziom hałasu: | ≤75dB |
Silnik elektryczny z otworem wgłębionym 5,5 kW do złącza pompy ciśnienia
| Częstotliwość znamionowa: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | IMB3/IMB5 |
| Poziom hałasu: | ≤75dB |
Wysokiej jakości trójfazowe silniki asynchroniczne z otworem pustym dla pompy włoskiej
| Częstotliwość znamionowa: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | IMB3/IMB5 |
| Poziom hałasu: | ≤75dB |

