Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ industrial centrifugal pumps ] mecz 361 produkty.
5Silnik elektryczny o mocy 0,5 kW z pompą wysokiego ciśnienia do myjek ciśnieniowych
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ZOZHI |
| Numer modelu | HS112M2-4 |
Dwa łożyska 5.5kw 7.5HP Płaszczysty wał silnik dla Włoch wysokiego ciśnienia pompy wodnej
| Częstotliwość znamionowa: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Typ mocowania: | IMB3/IMB5 |
| Poziom hałasu: | ≤75dB |
ZOZHI 5.5KW wodoodporny silnik z wnętrzem do rdzenia trzyfazowy silnik indukcyjny do pompy wysokiego ciśnienia
| Częstotliwość znamionowa: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Typ mocowania: | IMB3/IMB5 |
| Poziom hałasu: | ≤75dB |
Drgania ocynkowane żelazo Pompa wodna Generator gumowy Montaż agregatu Perkins Zastosowanie
| Wniosek:: | Gumowe mocowania generatora |
|---|---|
| Kolor:: | Srebrny i czarny do gumowych mocowań generatora |
| Materiał:: | Guma i stal nierdzewna do gumowych mocowań generatora |
Elektryczny asynchroniczny silnik z wałem drążonym Trójfazowy 7kw 380V Przemysł 24mm
| Product Name: | Hollow Shaft Motor |
|---|---|
| Application: | Pressure Washer Machine |
| Power Range: | 7KW/9.5HP |
Asynchroniczny przemysłowy indukcyjny silnik elektryczny 22kW 380V trójfazowy
| Product Name: | Hollow Shaft Motor |
|---|---|
| Application: | Pressure Washer Machine |
| Power Range: | 22KW/30HP |
Jednofazowy silnik indukcyjny z wirnikiem mosiężnym 220 V 0,8 KM
| Struktura: | pompa jednofazowa |
|---|---|
| Stosowanie: | Woda |
| Teoria: | Pompa wirowa |
Łatwe w montażu części zamienne Burgmann 560A Mieszek elastomerowy z uszczelnieniem mechanicznym
| Rozmiar:: | Rozmiar standardowy |
|---|---|
| Cechy: | Gumowe wyciski mechaniczne |
| Prędkość:: | 10 m/s |
Niski hałas IP55 Wgłębiony silnik wału 24 mm Prężnica wału 100 mm Długość wału
| Długość życia: | ≥3000 godz |
|---|---|
| Metoda chłodzenia: | IC411 |
| Średnica wału drążonego: | Φ24mm |

