Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ industrial centrifugal pumps ] mecz 361 produkty.
ZOZHI IE1 IE2 IE3 3-fazowy silnik osobowy do zastosowań przemysłowych
| produkcja: | Silnik ZOZHI |
|---|---|
| Poziom hałasu: | ≤65dB |
| wydajność: | IE1 IE2 IE3 |
Zestawy agregatów prądotwórczych z silnikiem wysokoprężnym Cat Łatwe części zamienne Gumowe mocowanie amortyzatora
| Wniosek:: | Gumowe mocowania generatora |
|---|---|
| Kolor:: | Srebrny i czarny do gumowych mocowań generatora |
| Materiał:: | Guma i stal nierdzewna do gumowych mocowań generatora |
Wodoodporny, wysokowydajny silnik indukcyjny trójfazowy IE2 0,55 kW z mocowaniem kołnierzowym do zastosowań przemysłowych
| Częstotliwość znamionowa: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Typ mocowania: | IMB3/IMB5 |
| Poziom hałasu: | ≤75dB |
Gumowe agregaty prądotwórcze z silnikiem wysokoprężnym Montaż silnika Amortyzator tłumiący drgania Blacha stalowa ocynkowana
| Wniosek:: | Gumowe mocowania generatora |
|---|---|
| Kolor:: | Srebrny i czarny do gumowych mocowań generatora |
| Materiał:: | Guma i stal nierdzewna do gumowych mocowań generatora |
Otwarte części do generatora prądu przemiennego z silnikiem wysokoprężnym Gumowe mocowanie Antywibracyjny Mocowanie silnika Długa żywotność
| Wniosek:: | Gumowe mocowania generatora |
|---|---|
| Kolor:: | Srebrny i czarny do gumowych mocowań generatora |
| Materiał:: | Guma i stal nierdzewna do gumowych mocowań generatora |
M12 M14 M16 Gumowe łatwe części zamienne Antywibracyjny podkładka montażowa generatora silnika
| Wniosek:: | Gumowe mocowania generatora |
|---|---|
| Kolor:: | Srebrny i czarny do gumowych mocowań generatora |
| Materiał:: | Guma i stal nierdzewna do gumowych mocowań generatora |
Generator Tłumienie drgań Łatwe części zamienne Typ miski Gumowe mocowania Trwałe
| Wniosek:: | Gumowe mocowania generatora |
|---|---|
| Kolor:: | Srebrny i czarny do gumowych mocowań generatora |
| Materiał:: | Guma i stal nierdzewna do gumowych mocowań generatora |
0.06kw Elektryczny 3-fazowy silnik indukcyjny 400V 50HZ 4-biegunowy Rama 56 Standard TEC
| Moc kw: | 0,06 kW |
|---|---|
| Moc KM: | 0,08 KM |
| Ramka: | 56 |
ZZ 301-14 10 m / s 0,5 MPa Uszczelnienie mechaniczne sprężyny SUS304
| Temperatura: | -20 ℃ ~ 100 ℃ |
|---|---|
| Ciśnienie: | ≤0,5Mpa |
| Prędkości: | ≤ 10m/s |
5.5hp 4kw 50hz 1420rpm 380v Silnik elektryczny 100L3-4 Włókno osobowe puste 5kw Nominowany trójfazowy asynchroniczny silnik indukcyjny AC
| napięcie: | 110V/220V |
|---|---|
| Łożysko: | C&U |
| Władza: | 5,5 KM/4 kW |

