Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ industrial centrifugal pumps ] mecz 361 produkty.
6-Pole Waterproof 10Hp 7.5Kw 900Rpm 380V Aluminium Enclosed Three-Phase 50Hz/60Hz 400V Electric Motor 50Hz/60Hz 400V AC Power
| Prędkość asynchroniczna: | 900 obr./min |
|---|---|
| Klasa izolacji: | F |
| Załącznik: | IP55 |
30HP 22KW AC Electric Induction Motors 24mm Hollow Shaft 1000rpm Three-Phase 50Hz Frequency 380V AC Aluminium 60Hz Enclosed
| Szczegóły pakowania: | Obudowa CTNS/fornir |
|---|---|
| Czas dostawy: | 14 dni pracy |
| Zasady płatności: | T/t, l/c |
IE3 15HP 11KW AC Electric Induction Motors with 24mm Hollow Shaft 1000rpm Three-Phase 50Hz Frequency 380V AC Aluminium 60Hz
| Szczegóły pakowania: | Obudowa CTNS/fornir |
|---|---|
| Czas dostawy: | 14 dni pracy |
| Zasady płatności: | T/t, l/c |
10HP 7.5KW Hollow Shaft Motor 380V AC Volta for Three-Phase Pressure Washing Machine Waterproof Aluminium Housing
| Szczegóły pakowania: | Obudowa CTNS/fornir |
|---|---|
| Czas dostawy: | 14 dni pracy |
| Zasady płatności: | T/t, l/c |
ZOZHI 5.5kw 7.5hp 6poles 3-Phase Waterproof Aluminium Housing Motor with Hollow Shaft for 380V Pressure Washing Machines
| Szczegóły pakowania: | Obudowa CTNS/fornir |
|---|---|
| Czas dostawy: | 14 dni pracy |
| Zasady płatności: | T/t, l/c |
30HP 22KW AC Electric Induction Motors 24mm Hollow Shaft 1000rpm Three-Phase 50Hz Frequency 380V AC Aluminium 60Hz Enclosed
| Szczegóły pakowania: | Obudowa CTNS/fornir |
|---|---|
| Czas dostawy: | 14 dni pracy |
| Zasady płatności: | T/t, l/c |
7.5Hp 5.5Kw 6-Pole Waterproof 900Rpm 380V Aluminium Enclosed Asynchronous Motor Three-Phase 50Hz/60Hz 400V Electric Motor
| Prędkość asynchroniczna: | 900 obr./min |
|---|---|
| Klasa izolacji: | F |
| Załącznik: | IP55 |
Gorąca sprzedaż Samochodowa Automatyczna Domowa Pralka pralka Jednofazowy Silnik z wałem drążonym
| Częstotliwość znamionowa: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Typ mocowania: | IMB3/IMB5 |
| Poziom hałasu: | ≤75dB |
5.5KW silnik osobowy z aluminiowym obudową do bezpośredniego sprzężenia w maszynach czyszczących
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ZOZHI |
| Numer modelu | MS112M2-4 |
Silnik indukcyjny trójfazowy 0,75 KM 0,55 kW 1500 obr./min. z mocowaniem B14 do sprężarki powietrza, silnik prądu przemiennego
| Prędkość asynchroniczna: | 1500 rpm |
|---|---|
| Klasa izolacji: | F |
| Załącznik: | IP55 |

