Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ industrial centrifugal pumps ] mecz 361 produkty.
5.5kw 220V/380V elektryczny silnik do pralki
| Nazwa produktu: | Silnik z wałem drążonym |
|---|---|
| Zastosowanie: | Myjka ciśnieniowa |
| Zakres mocy: | 22 kW/30 KM |
Wodoodporny 220V AC napięcie Asynchroniczny silnik 60Hz B35 Rozmiar flanszy 0,09HP / 0,06KW dla komercyjnej kawy
| Produkcja: | 0,09 KM / 0,06 kW |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | 40°C |
| Prędkość: | 1500 obr./min |
Silnik indukcyjny asynchroniczny z kondensatorem, 0,09 kW, 1500 obr./min, B5, wodoodporny, 220V AC, 60Hz, jednofazowy, do kawy
| Produkcja: | 0,12 KM / 0,09 kW |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | 40°C |
| Prędkość: | 1500 obr./min |
Three-Phase AC Induction Hollow Shaft Motor 3kw 4kw 5.5kw 7.5kw Aluminum Shell Waterproof High 1500rpm for High Pressure Washers
| Szczegóły pakowania: | Obudowa CTNS/fornir |
|---|---|
| Czas dostawy: | 14 dni pracy |
| Zasady płatności: | T/t, l/c |
Silnik trójfazowy indukcyjny 7,5kW 10KM z wałem drążonym w niskiej cenie
| Częstotliwość znamionowa: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Typ mocowania: | IMB3/IMB5 |
| Poziom hałasu: | ≤75dB |
2.2kw do 7.5kw Trzyfazowy silnik indukcyjny elektryczny AC z otworem pustym do pralki 380V AC napięcie Poziom hałasu ≤75dB
| Częstotliwość znamionowa: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | IMB3/IMB5 |
| Poziom hałasu: | ≤75dB |
100% Drut miedziany 50Hz Częstotliwość elektryczny trójfazowy silnik podwójny łożysk osłona pustej 1500 obr./min 380V 400V do pralki samochodowej
| Częstotliwość znamionowa: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | IMB3/IMB5 |
| Poziom hałasu: | ≤75dB |
5 KM silnik elektrycznej pralki z indukcją
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ZOZHI |
| Numer modelu | HS112M2-4 |
Hot Sell Indukcja wysokiego ciśnienia Wysokiej wydajności 3kw, 4kw 5.5kw 7.5kw, 11kw, 15kw Wnętrzny wał silnik elektryczny do wysokiego ciśnienia
| Częstotliwość znamionowa: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Typ mocowania: | IMB3/IMB5 |
| Poziom hałasu: | ≤75dB |
5.5KW Trójfazowy silnik osobowy z aluminium i chłodzenie wentylatorem
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ZOZHI |
| Numer modelu | MS112M2-4 |

