Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ industrial centrifugal pumps ] mecz 361 produkty.
ZOZHI 5,5kW IE3 Wydajny Wodoodporny Trójfazowy Silnik Asynchroniczny z Otwartym Wałem do Myjki Ciśnieniowej
| Częstotliwość znamionowa: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Typ mocowania: | IMB3/IMB5 |
| Poziom hałasu: | ≤75dB |
ZOZHI 7.5kW wodoodporny IE3 Wydajność Trójfazowy Asynchroniczny Górny Szybki Silnik do pralek ciśnieniowych
| Częstotliwość znamionowa: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Typ mocowania: | IMB3/IMB5 |
| Poziom hałasu: | ≤75dB |
7,5kW Wodoodporny silnik asynchroniczny trójfazowy z wałem drążonym do zastosowań w myjkach ciśnieniowych
| Częstotliwość znamionowa: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Typ mocowania: | IMB3/IMB5 |
| Poziom hałasu: | ≤75dB |
Podwójne łożysko, elektryczny elektryczny z osłoną 50 Hz, częstotliwość z 100% miedzianą prętką, trzyfazowa pralka samochodowa
| Nazwa produktu: | Silnik z wałem drążonym |
|---|---|
| Zastosowanie: | Myjka ciśnieniowa |
| Zakres mocy: | 22 kW/30 KM |
IMB3/IMB5 3-fazowy silnik indukcyjny o częstotliwości znamionowej 50Hz/60Hz o poziomie hałasu ≤ 75dB
| Temperatura otoczenia: | -15 ℃ -40 ℃ |
|---|---|
| Wysokość: | ≤1000m |
| Prędkość nominalna: | 750-3000 obr./min |
3 fazowy silnik indukcyjny 220V/380V/440V/550V/660V do zastosowań wysokiego napięcia
| Częstotliwość znamionowa: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Metoda chłodzenia: | IC411 |
| Rodzaj montażu: | IMB3/IMB5 |
Klasy izolacyjnej F/H 3-fazowy silnik indukcyjny o prędkości znamionowej 50Hz/60Hz 750-3000r/min
| Częstotliwość znamionowa: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | IMB3/IMB5 |
| Poziom hałasu: | ≤75dB |
5.5KW Górny silnik wału 7,5HP 112M Do wysokiego ciśnienia pralki Interpump 3 fazy
| Częstotliwość znamionowa: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | IMB3/IMB5 |
| Poziom hałasu: | ≤75dB |
Monofazowy 5,5 kW 230V 50HZ elektryczny elektryczny z otworem wnętrza 1400 obr./min 4 biegun
| Częstotliwość znamionowa: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | IMB3/IMB5 |
| Poziom hałasu: | ≤75dB |
Częstotliwość znamionowa 50Hz/60Hz Włókno otworu wnętrza silnik indukcyjny B3 24mm Włókno
| Częstotliwość znamionowa: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | IMB3/IMB5 |
| Poziom hałasu: | ≤75dB |

