Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ industrial centrifugal pumps ] mecz 337 produkty.
0,8 HP 0,6KW Pompa z pojedynczym wirnikiem, przemysłowe pompy odśrodkowe serii NFM
| Nazwa przedmiotu: | Odśrodkowa pompa wodna |
|---|---|
| Moc: | 0,8 / 0,6 |
| Maksymalny przepływ: | 24000 |
0.75HP Elektroniczna Wysoka Mocna Pompa Wodna Odśrodkowa / Przemysłowe pompy odśrodkowe
| nazwy produktów: | Odśrodkowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Moc: | 0,75 KM / 0,55 kW |
High Pressure Vertical Multistage Centrifugal Pump For Industrial , 0.75HP / 0.55KW
| Wyjście: | 0,75 KM / 0,55 kW |
|---|---|
| Maksymalny przepływ: | 145 l/min |
| Maks. głowa: | 25m |
Light Duty Multistage Stainless Steel Centrifugal Pump / High Pressure Water Pump
| Wyjście: | 0,65 KM / 0,5 kW |
|---|---|
| Maksymalny przepływ: | 60 L/MIN |
| Maks. głowa: | 30m |
Pompa wirnikowa wielostopniowa ze stali nierdzewnej serii 304, typoszereg 3 Grundfos
| Nazwa produktu: | Wielostopniowa pompa odśrodkowa |
|---|---|
| Wniosek: | Zaopatrzenie w świeżą wodę |
| Wyjście: | 0,75 KM / 0,55 kW |
Wysokociśnieniowa pompa wielostopniowa ze wspomaganiem pompą wielostopniową CDL / CDLF
| Nazwa produktu: | Wielostopniowa pompa odśrodkowa |
|---|---|
| Wniosek: | Uzdatnianie wody |
| Wyjście: | 1KM / 0,75KW |
Wielowarstwowa pompa odśrodkowa odlewanego ciśnieniowo / wysokociśnieniowa pompa odśrodkowa z głowicą maksymalną 50M
| Teoria: | Pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Podlewanie |
| Wyjście: | 1,5 KM / 1,1 kW |
Vertical Multistage Centrifugal Pump / 3 Stage Centrifugal Pump with Stainless Steel Material
| Wyjście: | 0,65 KM / 0,5 kW |
|---|---|
| Maksymalny przepływ: | 60 L/MIN |
| Maks. głowa: | 30m |
2-6 Stage Horizontal Multistage High Pressure Centrifugal Pump For Reverse Osmosis System
| Nazwa produktu: | Wielostopniowa pompa odśrodkowa |
|---|---|
| Wniosek: | Zaopatrzenie w świeżą wodę |
| Wyjście: | 0,6 KM / 0,45 kW |
120 L/Min Flow Multistage Centrifugal Pump For Air - Conditioning System , Class F Insulation
| Nazwa produktu: | Wielostopniowa pompa odśrodkowa |
|---|---|
| Stosowanie: | Podlewanie |
| Moc: | Energia elektryczna |

