Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ industrial centrifugal pumps ] mecz 367 produkty.
IP54 0,55KW Pompa hydrauliczna Silnik elektryczny 0,75 KM do wieży ciśnień
| Nazwa produktu: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Wniosek: | Rolnictwo |
| Wyjście: | 0,75 KM / 0,55 kW |
Przemysłowe uszczelnienie mechaniczne Łatwe części zamienne CN K1 Do pompy odśrodkowej
| Rozmiar:: | Standardowy rozmiar |
|---|---|
| Nazwa produktu:: | Uszczelnienie mechaniczne |
| Funkcja: | Uszczelnienie mechaniczne z mieszkiem gumowym |
Standardowy rozmiar Uszczelnienie mechaniczne BIA Burgmann 1.0Mpa Zastosowanie pompy odśrodkowej
| Rozmiar:: | Standardowy rozmiar |
|---|---|
| Nazwa produktu:: | Uszczelnienie mechaniczne |
| Funkcja: | Uszczelnienie mechaniczne z mieszkiem gumowym |
Elektryczna pompa odśrodkowa do czystej wody QB-80 1HP do hodowli w gospodarstwie domowym
| Nazwa produktu: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Moc: | 1 / 0,75 |
| Maksymalny przepływ: | 50 L/MIN |
Brass Impeller Scm Electric Motor Water Pump , Single Stage Centrifugal Pump Long life
| Moc: | 1KM/0.75KW |
|---|---|
| Maksymalny przepływ: | 110 l/min |
| Maks. głowa: | 30m |
Pompa odśrodkowa Łatwe części zamienne Uszczelnienie mechaniczne FB Odpowiednik Burgmann 10MPa
| Rozmiar:: | Standardowy rozmiar |
|---|---|
| Funkcja: | Uszczelnienie mechaniczne z mieszkiem gumowym |
| Prędkość:: | ≤10m/s |
J123 Łatwe części zamienne Uszczelnienia mechaniczne Burgmann 2.5Mpa do wodnej pompy odśrodkowej
| Rozmiar:: | Standardowy rozmiar |
|---|---|
| Nazwa produktu:: | Uszczelnienie mechaniczne |
| Funkcja: | Uszczelnienie mechaniczne z mieszkiem gumowym |
Uszczelnienia mechaniczne 2,0 MPa Łatwe części zamienne Pojedyncza powierzchnia 670/676/680 Do pomp odśrodkowych
| Rozmiar:: | Standardowy rozmiar |
|---|---|
| Nazwa produktu:: | Uszczelnienie mechaniczne |
| Funkcja: | Uszczelnienie mechaniczne z mieszkiem gumowym |
Uszczelnienie typu statycznego Gumowe uszczelnienie mechaniczne CN MB1 / CN MB1L Do pomp odśrodkowych
| Rozmiar:: | Standardowy rozmiar |
|---|---|
| Nazwa produktu:: | Uszczelnienie mechaniczne |
| Funkcja: | Uszczelnienie mechaniczne z mieszkiem gumowym |
Pompa wody odśrodkowej o wysokim przepływie 1 HP 0,75 KW dla rolnictwa / basenu
| Nazwa przedmiotu: | Odśrodkowa pompa wodna |
|---|---|
| Moc: | 1 / 0,75 |
| Maksymalny przepływ: | 30000 |

