Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ industrial centrifugal pumps ] mecz 357 produkty.
Elektryczna pompa wodna 0,75 KM 1HP Tryskacz odśrodkowy jednostopniowy Typ DK / DKM
| Nazwa przedmiotu: | Odśrodkowa pompa wodna |
|---|---|
| Moc: | 0,75 kW/1 KM |
| Maksymalny przepływ: | 240 l/min |
Odśrodkowa pompa wodna serii NFM 1 KM 2 KM 3 KM Kompaktowy rozmiar do nawadniania ogrodów
| Nazwa przedmiotu: | Odśrodkowa pompa wodna |
|---|---|
| Moc: | 2,0 KM |
| Maksymalny przepływ: | 36000 |
CPM -158 Rolnicza odśrodkowa pompa do nawadniania czystej wody 1HP / 0,75KW z certyfikatem CE
| Nazwa produktu: | Odśrodkowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Wyjście: | 1KM / 0,75KW |
1,1,5,2 HP DKM odśrodkowa pompa wody użytkowej jednofazowa 230V 50HZ
| Nazwa towaru: | Odśrodkowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Zwiększanie ścieków |
| Wyjście: | 2,0 KM / 15 kW |
Elektryczna pompa wodna serii NFM, pompa wspomagająca elektroforezę wody NFM-129A
| Nazwa przedmiotu: | Odśrodkowa pompa wodna |
|---|---|
| Moc: | 2,0 KM |
| Maksymalny przepływ: | 36000 |
AC Elektryczna 2HP Pompa wodna odśrodkowa Seria DKM do pobudzania ścieków
| nazwy produktów: | Odśrodkowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Wyjście: | 2,0 KM / 15 kW |
DTM 2HP Rolnicza odśrodkowa pompa wodna do myjni samochodowej pod dużym ciśnieniem
| Nazwa przedmiotu: | Odśrodkowa pompa wodna |
|---|---|
| Rodzaj: | Wzmacnianie |
| Moc: | 2KM / 1,5KW |
Pompy zatapialne z czystą wodą z serii NFM Wysokie prędkości dostaw Rozmiar rury 3 "X3"
| Nazwa przedmiotu: | Odśrodkowa pompa wodna |
|---|---|
| Moc: | 2,0 KM |
| Maksymalny przepływ: | 36000 |
2-calowa odśrodkowa pompa wodna 0,8 KM - 3 KM NFM Korpus żeliwny do nawadniania ogrodów
| Nazwa przedmiotu: | Odśrodkowa pompa wodna |
|---|---|
| Moc: | 2,0 KM |
| Maksymalny przepływ: | 36000 |
Funkcja przepływu dużej fazy jednofazowej Pompy elektryczne AC 2DKM -16 1.5HP
| Nazwa towaru: | Odśrodkowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | przenosić ścieki |
| Wyjście: | 1,0 KM / 0,75 kW |

