Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ industrial centrifugal pumps ] mecz 357 produkty.
Odlewy z odlewanego korpusu odśrodkowego Rolnicza pompa wodna do nawadniania nawadniania 0.5HP 0,37KW 0,75KW
| Nazwa produktu: | Odśrodkowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Wyjście: | 0,5 KM / 0,37 kW |
0,5HP, 1,5HP, 2HP Rolnicza odśrodkowa pompa wodna do płytkiej studni domowej do nawadniania
| Przedmiot: | Odśrodkowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 1,5 KM / 1,1 kW |
Jedna faza 1.5HP pompa wodna do nawadniania rolniczego nawadniania
| Przedmiot: | Rolnicza pompa elektryczna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 1,5 KM / 1,1 kW |
System nawadniania przepływowego Pompa do wody użytkowej w ogrodzie 1.5HP
| Przedmiot: | Ogrodnictwo Pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 1,5 KM / 1,1 kW |
Odśrodkowa pompa wodna 0,75 kW, jednostopniowa pompa spiralna 1HP zraszanie 1,5DKM-20
| Nazwa przedmiotu: | Odśrodkowa pompa wodna |
|---|---|
| Moc: | 0,75 kW/1 KM |
| Maksymalny przepływ: | 240 l/min |
Elektryczna odśrodkowa pompa wspomagająca NFM 1 KM 2 KM 3 KM Do nawadniania ogrodów
| Nazwa przedmiotu: | Odśrodkowa pompa wodna |
|---|---|
| Moc: | 2,0 KM |
| Maksymalny przepływ: | 36000 |
Pojedynczy wirnik odśrodkowy pompy wodne 0.75HP do podlewania gospodarstw domowych
| Nazwa przedmiotu: | Odśrodkowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 0,75 KM / 0,55 kW |
Jednofazowa pompa wodna 0,8HP-3,0HP, odśrodkowa elektryczna pompa wodna serii NFM
| Nazwa przedmiotu: | Odśrodkowa pompa wodna |
|---|---|
| Moc: | 1,5 / 1,1 |
| Maksymalny przepływ: | 36000 |
Pompa prądu zmiennego PX-205 2HP Pompa wodna odśrodkowa 3 fazowa 220v 50Hz
| Nazwa przedmiotu: | Odśrodkowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 2,0 KM / 1,5 kW |
1.5HP Odśrodkowa Pompa Wodna Rolnicza / Pompy Mono Blokowe Pompy Wodne Do Wzrostu
| Nazwa przedmiotu: | Odśrodkowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 1,5 KM / 1,1 kW |

