Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ industrial centrifugal pumps ] mecz 339 produkty.
1HP Multistage Centrifugal Pump / 4 Stage Industrial Water Pumps With 90 L/Min Max Flow
| Wyjście: | 1KM / 0,75KW |
|---|---|
| Maksymalny przepływ: | 90 l/min |
| Maks. głowa: | 43m |
Dwa wirniki mosiężne Dwustopniowe pompy odśrodkowe na nawadnianie rolnicze, 1.5HP / 1.1KW
| Teoria: | Dwustopniowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Podlewanie |
| Wyjście: | 1,5 KM / 1,1 kW |
2 Pompa wodna odśrodkowa HP / Elektryczna pompa odśrodkowa do nawadniania ogrodowego, SCM2-60
| Rodzaj: | Dwustopniowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Podlewanie |
| Wyjście: | 2KM / 1,5KW |
Horizontal Multistage Centrifugal Pump / electric water pump with 100% Copper Wire
| Nazwa produktu: | Wielostopniowa pompa odśrodkowa |
|---|---|
| Wniosek: | Świeża woda |
| Wyjście: | 2,5 KM / 1,85 kW |
Wirnik mosiężny NFM-130C 1,5-wirowa wodna pompa wirowa
| Struktura: | Odśrodkowa pompa wodna |
|---|---|
| Stosowanie: | Woda |
| Teoria: | Pompa wirowa |
Stainless Steel Multistage Horizontal Centrifugal Pump With 75M Max Head , 2.5HP
| Nazwa produktu: | Wielostopniowa pompa odśrodkowa |
|---|---|
| Wniosek: | Zaopatrzenie w świeżą wodę |
| Wyjście: | 2,5 KM / 1,85 kW |
Jednostopniowa elektryczna pompa odśrodkowa serii Nfm, elektryczna pompa wodna o dużej objętości w basenie
| Moc: | 0,8 KM / 0,6 kW |
|---|---|
| Maksymalny przepływ: | 400 l/min |
| Maks. głowa: | 12,5 mln |
Scm2 Pompy wodne z napędem elektrycznym do domów Przemysłowe pompy odśrodkowe
| Wyjście: | 3KM/2,2KW |
|---|---|
| Maksymalny przepływ: | 150 l/min |
| Maks. głowa: | 65M |
Przemysłowe elektryczne pompy odśrodkowe 2HP 1,5 KW z długim dystansem
| Nazwa przedmiotu: | Odśrodkowa pompa wodna |
|---|---|
| Moc: | 2,0 / 1,5 |
| Maksymalny przepływ: | 51000 |
Zwiększona pompa odśrodkowa wody trójfazowej 3 HP Elektryczna pompa wodna
| Przedmiot: | Odśrodkowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 3,0 KM/2,2 kW |

