Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ industrial centrifugal pumps ] mecz 339 produkty.
Pionowe uszczelnienia mechaniczne do ścieków Cyrkulacyjna pompa wodna
| Ciśnienie: | Wysokie ciśnienie |
|---|---|
| Struktura: | Pompa jednostopniowa |
| Teoria: | Pompa wirowa |
Uszczelnienia Mechaniczne Ścieki 250KW Pionowa pompa cyrkulacyjna wody
| Ciśnienie: | Wysokie ciśnienie |
|---|---|
| Struktura: | Pompa jednostopniowa |
| Teoria: | Pompa wirowa |
Pompa wielostopniowa ze stali nierdzewnej serii MH 90 50 Hz IP55 90 l / min
| Montaż ssania/wyrzutu: | Żeliwo |
|---|---|
| Uszczelnienie mechaniczne: | Grafit/węglik krzemu/NBR |
| Łożysko: | Stal łożyskowa NSK |
CPM-130 0,37kW 0,5HP Odśrodkowa pompa nawadniająca z wirnikiem mosiężnym
| Nazwa przedmiotu: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Moc: | 0,5 / 0,37 |
| Maksymalny przepływ: | 75 l/min |
2850 obr./min 0,75 kW 1,0 KM Odśrodkowa pompa do wody pitnej
| Rodzaj produktu: | NFm-128A |
|---|---|
| Moc: | 0,75 kW/1,0 KM |
| Wolt: | 220V |
0,5H 1HP Pompa wodna z silnikiem elektrycznym Scm-22 CALPEDA CPM-130 Typ uzwojenia miedzi Centrifuga
| Nazwa przedmiotu: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Moc: | 0,5 / 0,37 |
| Maksymalny przepływ: | 75 l/min |
Elektryczna pompa wodna do nawadniania gospodarstwa domowego, samozasysająca pompa wodna 0,75HP
| Nazwa przedmiotu: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| MOC: | 0,75 / 0,55 |
| Maksymalny przepływ: | 100 l/min |
2 HP Elektryczne pompy odśrodkowe z dużym przepływem DKM dla zwiększenia wydajności basenu
| Nazwa przedmiotu: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Moc: | 2,0 / 1,5 |
| Maksymalny przepływ: | 540 l/min |
Odśrodkowa pompa elektryczna z pojedynczym wirnikiem 2 HP o wysokiej wydajności w rolnictwie
| Nazwa przedmiotu: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Moc: | 2,0 / 1,5 |
| Maksymalny przepływ: | 150 |

