Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ industrial centrifugal pumps ] mecz 357 produkty.
Seria NFM Pompa mikrobiologiczna do czystej wody 0.8HP / 0.6KW Trzyfazowe
| nazwy produktów: | Odśrodkowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Moc: | 0,8 KM / 0,6 kW |
Szerokie natężenie przepływu Ogrzewanie domowe AC Pompa wodna 3HP Trzyfazowe
| Przedmiot: | Odśrodkowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 3,0 KM/2,2 kW |
Elektryczna pompa odśrodkowa Pompa wodna 2HP przemysłowa pompa ścieków
| Nazwa towaru: | Pompa wody ściekowej |
|---|---|
| Wniosek: | przenosić ścieki |
| Wyjście: | 2,0 KM / 15 kW |
Elektryczna wysokociśnieniowa pompa wodna CPM-180 1,5 kW do nawadniania w rolnictwie
| Nazwa przedmiotu: | Odśrodkowa pompa wodna |
|---|---|
| Maks. głowa: | 42 m² |
| Maksymalny przepływ: | 130 l/min |
1.5DKM-20 1P Efektywna końcowa kanalizacja ścieków Pompy wodne do odprowadzania ścieków
| Teoria: | Pompy do wody ściekowej |
|---|---|
| Wniosek: | przenosić ścieki |
| Wyjście: | 1,0 KM / 0,75 kW |
Pompa elektryczna o pojedynczej fazie Pompy elektryczne 2DKM -16 1.5HP Trzyfazowe 440v 60hz
| Nazwa towaru: | Pompa wody ściekowej |
|---|---|
| Wniosek: | przenosić ścieki |
| Wyjście: | 1,0 KM / 0,75 kW |
Pompa do wody ściekowej 1.5dkm-16 Z pompą żelazną dla koni mechanicznych Używając 0.75hp 0.55kw
| Nazwa produktu: | Pompa wody ściekowej |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Wyjście: | 0,75 KM / 0,55 kW |
0,75HP 0,55KW Rolnicza pompa do przetaczania ścieków 180 l / min
| Nazwa produktu: | Pompa wody ściekowej |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Wyjście: | 0,75 KM / 0,55 kW |
Odśrodkowa pompa wodna Burgman o dużej wydajności 3Hp
| Struktura: | Odśrodkowa pompa wodna |
|---|---|
| Stosowanie: | Woda |
| Teoria: | Pompa wirowa |
NFM-130B Uszczelnienie mechaniczne Burgman 2Hp Pompa wodna Vortex
| Struktura: | Odśrodkowa pompa wodna |
|---|---|
| Stosowanie: | Woda |
| Teoria: | Pompa wirowa |

