Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ industrial centrifugal pumps ] mecz 381 produkty.
0.25-0.75kw Pompa wodna Vortex High Speed DB-125 DB-370 DB-550 DB-750 9M Ssania
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 0,25-0,75 kW |
Samoprzylepność JET AUTOJET-60L 0.5HP 0,37KW Pompa żelazna do pomieszczeń AUTOJET-60L
| Nazwa produktu: | Automatyczna pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Wyjście: | 0,5 KM / 0,37 kW |
Mosiądz Wirnik Pompa Wodna Elektryczna Pompa Wodna Pompa Wodna 0.5hp Seria Jsp
| Imię: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Wniosek: | Podlewanie |
| Moc: | 0,5 KM / 0,37 kW |
Doskonałe ssanie do 80 metrów Samopoczucie Pompa do pompowania do płytkiej studni pompy 1.5HP
| Przedmiot: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 1,5 KM / 1,1 kW |
Pompy samozasysające do małych stawów 2850 obr./min. Do zaopatrzenia w wodę na duże odległości
| Nazwa przedmiotu: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Maks. głowa: | 33 mln |
| Maksymalny przepływ: | 36 l/min |
Pompa samozasysająca 100% z drutu miedzianego 0,75 kW JET80L Z aprobatą CE / SGS / ISO
| Nazwa przedmiotu: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Maks. głowa: | 45 m² |
| Maksymalny przepływ: | 65 l/min |
Automatic Self Sucking Krajowe pompy wodne do klimatyzacji GP-125A
| Nazwa produktu: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Wyjście: | 0,16 KM / 0,125 kW |
Samozasysająca pompa wysokiego podnoszenia 220 V dla domu dostarczanego / podwyższania ciśnienia
| Nazwa przedmiotu: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Maks. głowa: | 33 mln |
| Maksymalny przepływ: | 36 l/min |
Wysokociśnieniowa płaska pompa samozasysająca 40m nawadnianie głowicy do użytku domowego
| Nazwa przedmiotu: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Maks. głowa: | 40 m² |
| Maksymalny przepływ: | 65 l/min |
5.5KW Górny silnik wału do pomp wysokiego ciśnienia klasy przemysłowej
| Metoda chłodzenia: | IC411 |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -20℃~+40℃ |
| Nazwa produktu: | Silnik z wałem drążonym |

