Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ industrial centrifugal pumps ] mecz 361 produkty.
ZOZHI 5.5kw 6 biegunowy 3-fazowy motor do pralki ciśnieniowej klasy przemysłowej
| Szczegóły pakowania: | Obudowa CTNS/fornir |
|---|---|
| Czas dostawy: | 14 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T/T, L/C |
Silniki elektryczne z pompą do jału 2,2 kW 3kw 4kw 4.4kw 4.5kw 5kw 5.5kw 7.5kw 11kw 15kw 18.5kw
| Nazwa produktu: | Silnik z wałem drążonym |
|---|---|
| Zastosowanie: | Myjka ciśnieniowa |
| Zakres mocy: | 22 kW/30 KM |
Płaszczyznowy silnik elektryczny o mocy 7,5 KM/5,5 kW dla pralki
| Częstotliwość znamionowa: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | IMB3/IMB5 |
| Poziom hałasu: | ≤75dB |
Three-Phase 5.5KW 7.5HP Electric AC Motor 380V 50HZ 1500 RPM Explosion-Proof Enclosed Aluminium Housing 110V For AR Pump
| Packaging Details: | CTNS/Veneer case |
|---|---|
| Delivery Time: | 14work days |
| Payment Terms: | T/T, L/C |
Pompa do basenu 2800 obr./min, jednofazowy silnik asynchroniczny z wodoszczelną aluminiową obudową i częstotliwością 220V 50Hz
| Szczegóły pakowania: | Obudowa CTNS/fornir |
|---|---|
| Czas dostawy: | 14 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T/T, L/C |
Wysokowydajny silnik elektryczny 2800 obr./min, aluminiowa obudowa do pompy basenowej
| Szczegóły pakowania: | Obudowa CTNS/fornir |
|---|---|
| Czas dostawy: | body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断154 window.onload = function () { docu |
| Zasady płatności: | T/T, L/C |
Dwa łożyska doładowany wał silnik elektryczny moc znamionowa 4 kW Idealne rozwiązanie dla zastosowań automatyki przemysłowej
| Częstotliwość znamionowa: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Typ mocowania: | IMB3/IMB5 |
| Poziom hałasu: | ≤75dB |
Silnik asynchroniczny ZOZHI 7,5kW 3-fazowy 10KM przemysłowy silnik elektryczny w niskiej cenie
| Częstotliwość znamionowa: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Typ mocowania: | IMB3/IMB5 |
| Poziom hałasu: | ≤75dB |
Lekki 5,5 kW / 7,5 k.a. silnik z otworem pustym odpowiedni do różnych zastosowań przemysłowych
| Nazwa produktu: | Silnik z wałem drążonym |
|---|---|
| Klasa ochrony: | IP55 |
| Klasa izolacji: | F |
5.5kw 230V 50HZ Monofazowy elektryczny wał pusty silnik elektryczny 1400 obrotów na minutę 4-polarny dla przemysłu
| Częstotliwość znamionowa: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | IMB3/IMB5 |
| Poziom hałasu: | ≤75dB |

